Rubriky

Make-up, který vydrží až 24 hodin

Nový 24hodinový make-up ALL HOURS MAKE-UP od značky YSL Beauté zaručuje plné krytí po celých 24 hodin. Přitom je lehký, přirozený, rozjasňující a matný. Můžete si s ním užívat každý okamžik, každé nadechnutí.

Revoluční receptura:

Nové složení je obohaceno o kyselinu hyaluronovou. Poskytuje celodenní hydrataci a každodenní péči o pleť, a to i po jeho odlíčení. Je odolný – nezradí vás při sportu ani ve vodě, a nezanechává fleky na oblečení.

Prokázáno: pleť je jemnější, hladší a hydratovaná, a to již po 2 týdnech.

Pro vylepšení řady ALL HOURS vyvinula značka YSL Beauty tzv. technologii splynutí s pletí pro poskytnutí dokonalého krytí i při zachování maximálního pohodlí a pocitu lehkosti. Make-up lehký jako dotyk vánku. S pomocí pudru neo-skin vám zajistí až 24 hodin bez lesku.

Moderní design:

První, čeho si na novém ALL HOURS MAKE-UPU všimnete, je nové výrazné pojetí ikonického Cassandrova loga YSL. Zářivě zlaté logo se vodorovně obtáčí kolem černého víčka, čímž narušuje vertikální pojetí lahvičky a vyzařuje stejnou odvahu a sebevědomí jako sama žena YSL. Matná skleněná lahvička s čistými grafickými liniemi a decentním černým písmem dokonale doplňuje výrazný zlatý nápis YSL na víčku.

Nový make-up All Hours je lepší než kdy předtím

Je připraven čelit neznámému a poskytuje převratně příjemné krytí pleti, které vydrží všechna dobrodružství, do kterých se pustíte. Díky ultra jemné textuře vytvořené na základě zkušeností společnosti YSL Beauté, která pleti dodává pocit lehkosti, bude vaše pleť dokonalá a bez zábran. Poskytuje přirozený matný vzhled s rozjasňujícím efektem, kdykoli to potřebujete, a vydrží až 24 hodin…

Způsob aplikace:

Aplikujte make-up All Hours Foundation klouzavým pohybem od středu obličeje ke krajům pro sjednocení pleti.

Poklepáváním make-up vrstvěte, kdekoliv potřebujete.

TIP: Pro přesnější aplikaci použijte houbičku ALL HOURS ALL ANGLES PRECISION SPONGE.

K dispozici je celkem 14 barevných odstínů

Odhalte svůj kód!

První krok – skupina barev:

L (světlá), M (střední), D (tmavá)

Druhý krok – podtón pleti:

C (studený), N (neutrální), W (teplý)

Třetí krok – stupeň intenzity:

Ve škále od 1 do 10

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Make-up, který vydrží až 24 hodin”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *