Rubriky

MAKE-UP Mistrovství ČR 2022

Unie kosmetiček ČR vyhlašuje téma na další ročník MAKE-UP Mistrovství ČR 2022, jehož finále se uskuteční pátek 7. 10. 2022 od 12:00 hodin na hlavním pódiu veletrhu For Beauty v PVA Expo Praha v Letňanech. Uzávěrka pro přihlášky a fotografie modelky s líčením na téma PINK BEUTY je 31. 8. 2022.

Téma: PINK BEAUTY

Růžová, nejen v oblečení, ale i v líčení…. Barva něhy, radosti, vášně a naděje. Tato barevnost provázela minulá staletí a provází nás i v dnešní moderní době. Téma můžete vystihnout z doby Madame de Pompadour, do dnešní doby nebo také futuristicky! Buďte kreativní, inspirativní, autentická.

Soutěžní podmínky:

Cílem je nejen perfektní nalíčení, ale i sladění s oblečením a doplňky, podtrhujícími dané téma. Soutěžící mají možnost uplatnit svůj osobní cit a kreativitu. Umělé řasy jsou podmínkou. Předem je povoleno pouze nanesení bezbarvého podkladového krému, úprava rukou, zad a dekoltu je možná. Modelka musí mít během líčení oděv chráněný pláštěnkou (vlastní). Modelka nesmí mít permanentní make-up na rtech, očích, obočí ani trvalou na řasách! Můžete používat airbrush.

Milé vizážistky, po zaslání přihlášky a startovného posílejte nejpozději do 31. 8. 2022 své fotografie modelky na téma PINK BEAUTY na email info@uniek.cz.

Vždy je třeba zaslat fotografii modelky před líčením, detail nalíčeného obličeje a celou postavu. Fotografie musí být v minimálním rozlišení (2000×3000 pixelu = fotka v rozlišení 6 megapixelů).

Členové poroty vyberou 7 finalistů, kteří ukáží své schopnosti na hlavním pódiu veletrhu For Beauty v pátek 7. října 2022.

Soutěžní čas: 30 minut líčení + 5 minut úprava účesu

Hodnotí se: Základ, konturování, tváře, obočí, oči, rty, celkový dojem (vystižení tématu, sladění dokonalosti líčení s typem modelky, doplňky, účesem a oděvem, vystupování modelu)

Soutěžící obdrží hodnotné dárky od hlavních partnerů soutěže. A také volné vstupenky na veletrh For Beauty.

Porota MAKE-UP Mistrovství ČR 2022: Anna Menzelová, Markéta Davidovich, Sára Černá Luczy, Radim Anděl

Více informací a přihlášku naleznete na https://uniek.cz/make-up-mistrovstvi-cr-2022/

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “MAKE-UP Mistrovství ČR 2022”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *