Rubriky

Minimalistická péče o ústní dutinu

Švédská značka Selahatin představuje budoucnost luxusní péče o ústní dutinu. Její ambicí je pozvednout emocionální zážitky z každodenních rituálů a k tomu svým zákazníkům nabízí to nejlepší, co současný trh s dentální péčí nabízí. Její aktuální sortiment nabízí tři typy sofistikovaných produktů – bělicí zubní pasty, ústní vody a ústní spreje.

Vznik značky ovlivnila nešťastná událost – její zakladatel Kristoffer Vural prodělal před třicítkou mozkovou mrtvici, po které ochrnul a byl na rok hospitalizován. Tato zdravotní indispozice však způsobila, že jeho smysly začaly lépe reagovat na chutě a vůně a zdůraznila také důležitost každodenních rituálů. „Začal jsem vidět věci jinak. Uvědomil jsem si, že maličkosti v životě mají hluboký vliv na to, jak se momentálně cítím. Kdybych měl špatný den, čištění zubů by to ještě zhoršilo. Zoufale jsem toužil po produktech, se kterými bych se mohl emocionálně spojit – po produktech, které by mohly poskytnout pocit úniku,“ vysvětluje Kristoffer Vural.

První řadou produktů, které Myskino zařazuje do svého portfolia, je řada bělicích zubních past v recyklovatelné hliníkové tubě ve třech příchutích: Escapist (skořice, pomeranč a máta), Eukalypse (eukalyptus, kardamom, med a mentol) a Of Course I Still Luv You (verbena, bergamot, kardamom & borovice). Další řadou jsou minimalistické ústní vody s protizánětlivými účinky ve verzích Escapist a Of Course I Still Luv You, třetí řadou produktů jsou přímo zázrační bojovníci se špatným dechem – designové ústní spreje Eukalypse z eukalyptu, kardamomu, medu a mentolu a XX/Élise ze sicilských citrusů, tureckých limetek, eukalyptu & máty.

Značka Selahatin byla nominována v soutěži Wallpaper Design Awards, magazín GQ ji označil za „jednu z nejlepších značek péče na světě“. Časopis Monocle jí nazývá „nejsofistikovanější značkou zubních past na světě“ a oblíbil si jí např. i ikonický návrhář Rick Owens.

Sortiment značky Selahatin lze zakoupit exkluzivně v concept storu Myskino a také v e-shopu www.myskino.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Minimalistická péče o ústní dutinu”

Napsat komentář