Rubriky

Modrá kapitola legendárního příběhu

Ikonická vůně Montblanc se vrací v nové, svěží, dřevitě aromatické podobě prezentované v průhledném modrém flakonu. Být legendou, to znamená přepisovat pravidla nebo bez váhání vytvářet nová. Legendy míří tam, kam ještě nikdo před nimi nešel. Jejich největším odkazem je vlastní život prožitý s jasným cílem a vášní. To je příběh značky Montblanc od její počáteční kapitoly až po dnešek. Značky, jež dosáhla legendárního postavení tím, že změnila kulturu ručního psaní jedinečnými inovacemi a ikonickými designy.

Legend Blue zdůrazňuje odlišnou stránku muže Montblanc. Jeho zářivá aura, jemná síla a nekonvenční povaha se zhmotní do svěží, dřevitě aromatické vůně, která je tak elegantní, mužná, moderní a nadčasová, jako je on sám. Svět kolem něj může být chaotický a zběsilý, ale on zůstává klidný a odhodlaný čelit překážkám s nenucenou rozhodností. Je inspirativním a autentickým vůdcem a zároveň mužem kontrastů: vyvažuje sílu jemností a ambice pokorou, konvence nechává v minulosti, aby mu nebránily v cestě vpřed.

Nová legenda inspirovaná modrou barvou

Pravda, klid, moudrost, sebejistota. Modrá barva je spojená s mnoha charakteristickými vlastnostmi muže Legend. Je také nepřehlédnutelnou barvou v historii módního domu Montblanc. Od koženého zboží, přes hodinky, až po psací potřeby – modrá se objevuje na designu řady jeho produktů, podporujících svého nositele při dosahování jeho vysněných cílů jedinečným a nenapodobitelným způsobem.

Vůně evokuje různé tváře muže Legend

Nová svěží dřevitě aromatická vůně odráží kontrastní stránky muže Legend Blue. Svěžest, autentičnosti a úspěch jsou dokonale vyvážené energií vnitřní síly a moudrosti. V úvodu se nejprve rozvíjí výrazně svěží a aromatický akord máty a levandule. Poté vystupuje nezaměnitelně dřevité a mužné srdce z cedrového a santalového dřeva. Ambroxan v kombinaci s tóny mechu v závěru zanechává intenzivní vonnou stopu šířící se prostorem.

Nový průzračně modrý flakon

Zatímco původní ikonický zaoblený tvar a originálního design zůstávají, poprvé flakon odhaluje tekutinu uvnitř skrze průhledné modré sklo. Modré zbarvení skla je elegantně kombinováno se stříbrným hrdlem flakonu s emblémem Montblanc, dohromady vytvářející uhlazený moderní vzhled. Stříbrný uzávěr je zdoben černým vyrytým nápisem mezi dvěma prstenci připomíná nezaměnitelný design jiné legendy: řady luxusních psacích per Montblanc Meisterstück.

Legendární tvář

Charismatický Zinédine Zidane se vrací jako tvář Legend Blue. V září 2022 představila značka Montblanc Zinédina Zidana, jednoho z největších fotbalových hráčů a uznávaných trenérů všech dob, jako svého nejnovějšího ambasadora. S módním domem spolupracuje na kampaních pro luxusní psací potřeby a kožené zboží a svoji tvář propůjčil také kampani pro vůně Montblanc Legend. Francouzská ikona ztělesňuje hlavní krédo Montblanc – víru, že každý může na světě zanechat svoji stopu tím, že vede život s vášní, zná své cíle a dělá to, co ho opravdu naplňuje. Zinédine Zidane je skromný a pracovitý, je sportovní ikonou a často bývá označován jako „legenda“ – nejen díky úspěšné kariéře, kterou si sám vybudoval, ale především díky vášni, dovednostem a odhodlání, které ho dovedly na výsluní.

Pro nejnovější kampaň Legend Blue Zinédina vyfotografoval Mathieu César. Na černobílém snímku zachytil jeho eleganci, klid a sebejistotu, ztělesňující podstatu vůně a odkrývající další kapitolu příběhu muže Legend.

K dostání ve FAnn Parfumeriích, Douglas, Marionnaud, Sephora

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Modrá kapitola legendárního příběhu”

Napsat komentář