Rubriky

Na vlně zimních radovánek

Zima je v plné síle a nabízí řadu fantastických možností, jak si naplno užít pobyt venku! Kdo by nemiloval tu podívanou na rozzářené dětské tváře při zimních radovánkách ve sněhu. Přinášíme několik tipů, se kterými si sněhovou nadílku užijí děti i dospělí.

Cool svezení

Boby jsou po generace osvědčená zábava, u které děti vydrží celé hodiny. BOBY FLASH mají vestavěné sedátko, které je ochrání před chladem, a díky vynikající stabilitě a protiskluzové úpravě brzd nabízejí větší komfort a bezpečí. Jsou dostupné v azurové a červené barvě. Nosnost bobů je 50 kg.

Se SÁŇKOVACÍM TALÍŘEM SUPERNOVA zazáří holky a kluci i na tom nejmenším kopci. Jde o první sáňkovací talíř, na kterém lze i brzdit. Díky tomu se zvýšila bezpečnost a prožitek z jízdy. Talíř si lze vybrat ve dvou velikostech 70 cm a 60 cm a je vhodný i pro dospělé. Sáňkovací talíř je dostupný v mnoha barvách, stačí si jen vybrat.

Vybaveni na rozmary počasí

Opravdovou a ničím nerušenou zábavu při zimních sportech si děti užijí, jen pokud mají pořádné oblečení, které je ochrání před mrazem. A co teprve když v něm budou vypadat stylově. ZIMNÍ BUNDA S KAPUCÍ značky Cool Club je vybavena teplou flísovou podšívkou, kapucí a dvěma kapsami na zip. Nechybí reflexní prvky na rukávech, stahovací guma umístěna ve spodním lemu bundy. Je vyrobena ze 100% polyesteru, jak v podšívce, tak ve výplni bundy. Na výběr je ze 3 barev: zelené, bordó červené a modré.

Která malá parádnice by neměla ráda myšku Minnie? Je oblíbeným vzorem již řadu let. Pokud chcete svou princeznu vybavit na zimní radovánky, rozhodně nesáhnete vedle, pokud jí pořídíte sadu čepice, rukavic a nákrčníku s tímto motivem. Na dotek příjemný materiál je zahřeje a ochrání před všemi rozmary počasí.

Zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Na vlně zimních radovánek”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *