Rubriky

Nezapomenutelné Vánoce

Na Vánoce se těší jak ti nejmenší, tak i ti větší. Je to kouzelné období, kdy se plní dětské sny a vznikají vzpomínky na zbytek života. Pohádky jsou najednou také nějak víc magické a všechno se skvěle doplňuje s cukrovím. K výsledné atmosféře pak už chybí jen stromek, který má rozzáří oči každému dítěti. A co kdyby pod ním byl dárek, který učiní tyto Vánoce nezapomenutelné? Přinášíme vám tipy na překvapení, která potěší celou rodinu.

Být medvědem není žádný med

Běhání po lese před divokými včelami dokáže jednoho pěkně unavit! Při nepozorné chvilce skončil medvěd JAUVAJS ve křoví a po ošetření škrábanců se vrátil od doktora přímo posetý náplastmi! Teď před ním stojí další překážka – bolístky už se zahojily, ale se svými nemotornými prackami si náplasti nedokáže sundat sám. Potřebuje tvou pomoc. Zvládneš odstranit jeho barevné náplasti co nejopatrněji? I když se to nezdá, je Jauvajs pěkný cíťa a pokud ho odstranění náplasti zabolí, vykřikne. Vítězem tohoto medvědího ošetření se stává ten, kdo zvládne jako první strhnout tři náplasti bez zakřičení. Ruleta ti pomocí barev napoví, jakou náplast máš právě strhnout. Hra nabízí dvě varianty – začátečnickou i pro pokročilé hráče a je vhodná pro 2 až 4 hráče. Je určena pro děti od 4 let. Součástí hry s interaktivním medvědem je také návod a 12 náplastí.

Dobrodružství z Everestu

Každý dobrodruh sní o něčem jiném – někdo chce sjet divokou řeku, jiný prozkoumat tajemnou pyramidu… a další touží pokořit nejvyšší horu světa – majestátní a neohrožený Everest! Šplhání na vrchol může být nepředvídatelné, někdy se horolezcům daří, jindy panuje šílené napětí. Jak si s výzvou, kterou přináší originální hra EVEREST, poradíš ty? Dostaneš na vrchol své dva horolezce dříve než soupeř, který se na horu škrábe z druhé strany? Je důležité zvolit správnou cestu, neztratit pozornost a zachovat si strategické uvažování pokaždé, kdy je to jen možné – barva dalšího tahu je totiž určena nevyzpytatelnou ruletou! Vítězem tohoto divokého dobrodružství se stává ten, kterému se podaří dostat své horolezce na vrchol dříve než soupeři. Hra je vhodná pro 2 až 4 hráče a potěší každého, kdo miluje výzvy i adrenalin.

Miluje tulení!

Přivítejte do své rodiny nový přírůstek! Plyšový PEJSEK FERDA už se nemůže dočkat setkání se svým novým páníčkem. Tento interaktivní mazlíček zbožňuje děti a rád jim svou náklonnost dokazuje více než padesáti různými zvukovými a pohybovými reakcemi! Protože je Ferda přece jen ještě malé štěně, vyžaduje i nějakou tu péči. Přímo miluje hlazení a lechtání! Někdy potřebuje také nakrmit nebo utřít nos. A zábavný den s páníčkem nejraději ukončuje tím, že se nechá uložit ke spánku. Pejsek má navíc měkké plyšové tlapky, které je možné díky speciálním kloubům roztáhnout – může tak neustále objímat děti a tulit se k nim! Kromě Ferdy jsou k dispozici také jeho dva roztomilí kamarádi, koala Eda a kočička Amálka. Koho si vybereš ty?

 

Tvůj vlastní jednorožec

Přišel až z daleké země jednorožců a potřebuje tvou pomoc! Interaktivní poník je skvělý kamarád, ale je až příliš malý na to, aby se o sebe dokázal postarat sám. První krok? Vyber mu jméno hodné vznešeného jednorožce, kterým se jednou stane. Druhý krok? Pomoz mu tohoto cíle dosáhnout! Plyšový poník naštěstí nepřišel s prázdnou – přinesl s sebou 10 skvělých doplňků, které zahrnují lahvičku, hřeben, sponky, samolepky, přívěšek, a dokonce certifikát o adopci. Věnuj svému magickému kamarádovi pozornost a lásku a on se ti odvděčí více než 35 různými zvuky a interakcemi. Pohlaď ho, učeš, nakrm a sleduj, jak v průběhu tří fází vyroste jeho nádherný barevný magicky roh. Až už budeš mít pocit, že je poník vycvičený a dobře vychovaný, můžete postoupit ke kouzelné proměně v jednorožce. S tím ti pomohou duhová křídla a přívěsek. BABY UNICORN je dostupný ve třech variantách – něžná bílá, sladká růžová a vznešená modrá.

Svítí ve tmě!

Sběratelství je skvělý koníček, který dovede zabavit už jen samotným procesem získávání částí sbírky. A není nic lepšího než pak kolekci dokončit. NANO PODS povýšili sběratelství na novou úroveň – unikátní figurky jdou nejen spojovat v jednu velkou unikátní sbírku, ale také svítí ve tmě! Svou kolekci si tak můžeš užít i před spaním, kdy na tebe bude dohlížet z poličky a třeba ti zajistí i dobrodružné sny plné kouzelníků a superhrdinů! Napětí ve skutečnosti přichází už se získáním PODu – každý je totiž ukrytý v neoznačené krabičce a nikdy si nemůžeš být jistý, na jakého hrdinu natrefíš tentokrát. V prodeji jsou tři licence – na získání tedy čekají postavy z neohroženého Marvelu, magického Harryho Pottera a tajemné Wednesday. Každá licence obsahuje 12 figurek hrdinů. Praktická velikost 4,5 x 4,8 cm sběratelům umožňuje vystavit si je všechny!

Zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Nezapomenutelné Vánoce”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *