Rubriky

Nový kód pro pánskou vůni

ARMANI CODE PARFUM svým avantgardním duchem boří zastaralé archetypy mužnosti a posiluje hodnoty vyjádření a autentického spojení. Odráží podstatu rozvinuté, moderní mužnosti díky novému inovativnímu, výraznému flakonu, nové olfaktorické kompozici a závazku k udržitelnosti. Propojuje se s mužem současnosti, který se rozhodl přepsat mužský kód, s mužem, jenž neustále postupuje vpřed. Silná, ale citlivá vůně ARMANI CODE PARFUM přetváří typický olfaktorický podpis původní vůně ARMANI CODE a vnáší do ní smyslnou identitu s dřevitým aromatem.

Základní myšlenkou vůně je „přepsat kód“. Dnešní doba mužům více než kdy dříve umožňuje žít v souladu s vlastní jedinečností a být jednoduše sám sebou. Muži se mohou ve své maskulinitě, která se oproti minulosti proměnila, projevovat s větší autenticitou a mohou si dovolit více naslouchat svým citům. Tyto nové mužské kódy jsou v přirozeném souladu s tím, co odjakživa tvořilo hlavní vizi značky Giorgio Armani vizi citlivé a jemně odstíněné mužnosti. „Můj koncept mužnosti je oproštěn od vzorců a naplňování představ. Moje práce, ať už na oblečení, nebo na parfémech, nemůže být více vzdálena stereotypům a vypovídá o neustálém přepisování kódů. Tato nová vůně představuje další krok stejným směrem. Být mužem dnes znamená, že dáte volný průchod eleganci a naleznete tak vyváženost a harmonii mezi tím, co za co za oblečení si vyberete, a tím, jaký jste uvnitř, je to váš vlastní způsob sebeprezentace a existence,“ říká Giorgio Armani.

Silný a zároveň jemný olfaktorický podpis

ARMANI CODE PARFUM přetváří olfaktorický podpis parfému ARMANI CODE a uvádí jej do nové éry. Nová vůně zachovává dřevitou, aromatickou esenci ikonické vůně ARMANI CODE a doplňuje ji o kombinaci tónů kosatce. Toto spojení umocňuje pocit pohybu a zachycuje podstatu muže, který je neustále v pohybu. Nový parfém ARMANI CODE PARFUM vytvořil Antoine Maisondieu, Givaudan, mistr parfumér který stojí za původní vůní ARMANI CODE, jež byla uvedena v roce 2004. Nyní přetvořil podpis ARMANI CODE tak, aby oslovil dnešního muže přímým, působivým a současným vyjádřením. Výběrem těch nejvzácnějších a nejcennějších ingrediencí, ať už přírodního nebo syntetického původu, vytvořil Antoine Maisondieu jedinečnou a osobitou vůni. ARMANI CODE PARFUM je uveden do pohybu jasnými svrchními tóny, jež rozviřuje bergamotovým srdcem, které pochází z italské Kalábrie. Vert de Bergamote se získává molekulární destilací, která parfumérovi umožňuje pečlivě vybrat určité molekuly bergamotu. Tato inovativní a exkluzivní technika vytvářející tón vůně zachycuje svěží a zelený svrchní tón bergamotu a zároveň vytváří dlouhotrvající svěžest. Tyto povznášející svrchní tóny dodávají vůni dotek dynamiky a pohybu. Vůni ARMANI CODE PARFUM zvýrazňuje a podtrhuje složka obsahující srdce šalvěje muškátové pocházející z jihofrancouzské Provence. Sofistikované srdce vůně se zakládá na spojení přírodních a umělých tónů kosatce. Tato směs přírodních pryskyřic kosatce z Maroka a syntetických aldehydů kosatce zvyšuje citlivost aromatického podpisu ARMANI CODE. Ukazuje provázanost přírodních a syntetických složek, které si navzájem podtrhují své přednosti. Silný základ vůně, který vychází z dědictví původní vůně ARMANI CODE, je charakterizován omamnou vůní absolue fazole tonka z Brazílie. Základní tóny ARMANI CODE PARFUM spolu se srdcem z cedrového dřeva z americké Virginie dávají vyniknout dominantnímu podpisu vůně ARMANI CODE.

Současný muž kódu

Novou tváří značky ARMANI CODE je britský herec Regé-Jean Page, který ztělesňuje moderní mužnost ARMANI CODE PARFUM. Étos mužnosti Regé-Jeana Page je elegantní, vyvážený a promyšlený. Točí se kolem uvědomění si druhých. Stejně jako ARMANI CODE PARFUM i Regé-Jean Page přepisuje kód a čelí budoucnosti. Herec byl zařazen na seznam Time 100 Next časopisu Time pro rok 2021 jako jedna z nastupujících osobností, které utvářejí zítřek. „Regé-Jean Page interpretuje a objevuje rozdíly jemné a pronikavé mužnosti, která není okázalá ani nápadná. Autenticky a spontánně reprezentuje kulturní bohatství a vitalitu tohoto okamžiku,“ říká Giorgio Armani.

Symbol pokroku

Vůně ARMANI CODE PARFUM naplňuje plán vedoucí ke snížení dopadu lidské činnosti na životní prostředí. Flakon ARMANI CODE PARFUM může být znovu naplněn a je navržen tak, aby dlouho vydržel. Nabízí funkční systém, který umožňuje jednoduché doplňování původního spreje s objemem 75 ml bez použití nálevky. Lahvičku s novou náplní stačí otočit dnem vzhůru vůně se přelije do flakonu bez ztráty jediné kapky vůně. Doplňování 75 mililitrového flakonu parfémem ARMANI CODE PARFUM vede ke konkrétnímu snížení spotřeby surovin, použije se o 38 % méně skla a o 67 % méně kovu. Vůně je tedy určena pro muže, kteří cítí zodpovědnost za naši planetu.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Nový kód pro pánskou vůni”

Napsat komentář