Rubriky

Okouzlující vůně se zlatou aurou

Je odvážná. Je elegantní. Otočí se za ní každý: FAME je ikonická okouzlující vůně, jejíž zlatá aura si krade pozornost jen pro sebe a oslňuje každého na první pohled. Letos se FAME vrací, odvážnější a oslnivější než kdykoli předtím. Objevte novou FAME Intense, parfémovanou vodu Eau de Parfum Intense: působivou kompozici, která uvolní její nejodvážnější ženskou auru, aby zářila ještě jasněji všude, kde se objeví. 

Oblečená do nových třpytivých zlatých šatů vyzařuje neodolatelného pařížského ducha. Sledujte, jak se v Paříži den mění v noc a ona odpovídá na volání soumraku. Ikonické stříbrné šaty klasického flakonu FAME, zachycující legendární metalický motiv módy Rabanne, se mění v zářivou, medově zlatou barvu. Tento vzácný klenot, který se jasně třpytí a odráží v sobě zářivé světlo, přichází v designu, který je možné znovu naplnit.

Třpytí se smyslným ambrovým zlatým nádechem spalující touhy a je stvořen pro nebojácnou ženu, které patří noc, kdy se rodí nová hvězda FAME.

Návyková verze pro odvážnou ženu

Ještě vyzývavější, rozpustilá a rafinovanější: nová FAME Intense přináší ještě návykovější inkarnaci původní vůně.

Parfém FAME Intense, vytvořený z výjimečných ingrediencí světově proslulými parfuméry Dorou Baghriche, Marií Salamagne, Albertem Morillasem a Fabricem Pellegrinem, je ódou na nejoslnivější aspekty ženskosti.

Tato podmanivá medová kompozice přináší balzámové teplo v nové návykové dřevitě-květinové a kořeněné směsi, zatímco sluncem prozářený jasmín přináší jiskřivou zářivost a čistotu. Jedinečné trio kadidla se střetává s krémovým santalovým dřevem a vytváří smyslnou, zahalující a neodolatelnou ženskou vůni.

Kokosová voda navíc dodává vůni sluncem zalitou tvář, stejně jako živá bergamotová esence z Itálie, která se snoubí s odvážným růžovým pepřem SFE. Extrakt z ylang-ylang dodává bohatou hřejivost a svěžest. Minerální pižmo zároveň přetrvává s novým pocitem podmanivé svůdnosti a dodává zářivost, která umocňuje návykové a radostné květinové aspekty vůně. V neposlední řadě cedrové dřevo vnáší do vůně výraznou kvalitu dřevité, hřejivé, aromatické smyslnosti.

Elle Fanning ztělesňuje nový příběh Fame

Je hravá, nespoutaná, okouzlující: je to dívka, která vyzařuje nenucený půvab a styl – a vždy upoutá pozornost. Je to jediná a jedinečná Elle Fanning, která září jasněji než kdykoli předtím.

FAME vypráví nový příběh a ambasadorka vůně FAME Rabanne, herečka Elle Fanning, se objevuje v třpytivé zlaté kampani na vůni FAME Intense. Nezapomenutelná kampaň pro FAME Intense představuje Elle, která v sobě objevuje odvážnější a nebojácnější tvář ženskosti a podněcuje všechny, kdo vůni nosí, aby v sobě odhalili hvězdu a odpověděli na volání soumraku.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Okouzlující vůně se zlatou aurou”

Napsat komentář