Rubriky

Pánská vůně s esencí fotbalu

V dubnu 2024 přivítal BOSS Fragrances nový přírůstek do rodiny vůní BOSS Bottled: BOSS Bottled Triumph Elixir, vysoce koncentrovanou a intenzivní vůni, která reflektuje ducha a vášeň fotbalu

BOSS Bottled Triumph Elixir vytvořila legendární mistryně parfémů Annick Menardo v úzké spolupráci se Suzy Le Helley. Annick je autorkou legendární originální vůně BOSS Bottled, která v roce 2023 oslavila 25. výročí. Nová vůně, která je vítězným olfaktorickým odrazem triumfujícího vítězství, kombinuje odkazy na BOSS Bottled Elixir, včetně stejného bohatého, charismatického základu, s povznášejícími svěžími tóny.

Tato vysoce koncentrovaná vůně nabízí jedinečnou intenzitu: sílu elixíru spojenou s nezaměnitelnou svěžestí a energičností. Ambrově zelená vůně se otevírá odvážnými vrchními tóny lístků fialky, po nichž následuje dřevité srdce z esence vetiveru. V základu zanechává zemitý otisk esence pačuli.

Jedinečný skleněný flakon BOSS Bottled je osvěžen lesklou, zářivou tmavě modrou barvou, která odráží hru mezi intenzitou a svěžestí. Zářivá keramická povrchová úprava a lesklý, ledově zlatý uzávěr dále pozvedají tuto novou sebevědomou vůni.

Uvedení BOSS Bottled Triumph Elixir na trh doprovází inspirativní kampaň, jež oslavuje úspěch a sportovní výkony tří světově uznávaných fotbalistů: Camavinga, Phila Fodena a Kaie Havertze. Tito výjimeční sportovci symbolizují podstatu triumfu, který není pouze o sportovních úspěších, ale také o každodenních vítězstvích, obětavosti a neochvějném odhodlání. Tyto výjimečné fotbalové talenty ztělesňují podstatu triumfu, který se netýká jen sportovních úspěchů, ale také každodenních vítězství a budování vlastní jedinečné cesty k úspěchu

S BOSS Bottled Triumph Elixir je každý muž vyzván, aby našel svou vnitřní sílu a stal se svým vlastním BOSsem.

BOSS Bottled Triumph Elixir je k dispozici ve vaší oblíbené parfumerii od 1. 4. 2024.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Pánská vůně s esencí fotbalu”

Napsat komentář