Rubriky

Péče o barvené vlasy v létě

Léto všichni milujeme. Ale našim vlasům, obzvlášť pokud jsou barvené nebo odbarvené, dá tohle období občas zabrat. Slunce, mořská a chlorovaná voda, klimatizace a vítr – to vše vlasy v létě namáhá a odčerpává z nich potřebné živiny, vlhkost a sílu. Mohou pak být křehké, suché a lámavé. Odborníci ze salonů Klier pro vás připravili několik tipů na letní péči o barvené vlasy, aby toto období zvládly vlasy bez úhony a zůstaly zdravé a krásné.

Při častém pobytu na slunci používejte speciální přípravky s UV filtry. Vytvoříte tak vlasům ochranný štít, který k nim nepropustí ultrafialové záření. Po koupání ve slané vodě si vlasy vždy umyjte, aby v nich nezůstala žádná sůl. Barvené a od-barvené vlasy reagují na slanou vodu ještě citlivěji. Po každém umytí použijte kondicionér na vlasy. To platí v létě obzvlášť! Kondicionér dodá vlasům výživu, hydrataci, lesk a zacelí vlasovou strukturu.

Nechoďte spát s mokrými vlasy. Nedělá to dobře vlasům ani vlasové pokožce. Vlasy se mohou polámat a zapařit. Pokud chcete nechat vlasy přirozeně uschnout, prosušte je fénem alespoň u kořínků.

Na barvené nebo odbarvené vlasy používejte produkty na barvené vlasy. Barva se sluníčkem totiž často „vyšisuje“ a tyto produkty barvu chrání. Červené, měděné a fialové odstíny se vymývají dříve přes celý rok, nyní díky sluníčku o to více. Zkuste s vaší kadeřnicí probrat, zda by nebyla vhodná např. melírovací technika balayage nebo technika ombré, kde jsou konce vlasů ponechány světlejší a časté barvení tak není tolik potřeba.

Vhodná řada pro letní péči o vlasy je např. Kérastase Chroma Absolu. Najdete zde masky, šampony, kondicionéry i séra.

Zastavte se ve kterémkoli z kadeřnictví Klier na nezávaznou konzultaci zdarma, a to 7 dní v týdnu a bez objednání. Zdravé vlasy totiž nepočkají. Klier nabízí dokonalou péči o vlasy, moderní kadeřnické služ-by vyškolených odborníků, profesionální produkty k péči o vlasy a dobré ceny.

Více informací a vaše nejbližší kadeřnictví najdete na www.klier.cz.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Péče o barvené vlasy v létě”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *