Rubriky

Peeling pomůže i v létě

Mnoho lidí se bojí v létě peeling používat, protože si myslí, že je připraví o opálení, ale opak je pravdou. Pokožka se oživí, snadněji přijímá mléka i oleje a vypadá daleko lépe. Zafunguje stejně dobře na těle i na obličeji a zbaví nás pocitu zemdlené tváře.

Vygumujte pleť do krásy

SynCare Gommage peeling s perlovým práškem šetrně zbaví pleť odumřelých buněk, potu, mastnoty a povrchových nečistot. Neobsahuje žádné mikročástice nebo zrnka, a tím nedochází k dráždění pleti. Naopak. Jeho extra jemná konzistence umožní jemné gumování, které revitalizuje vrchní vrstvu pokožky, vyhlazuje ji a zjemňuje póry.

Gommage peeling obsahuje jeřabinový olej, známý svými vyhlazujícími účinky a vysokým obsahem vitamínu C, který pleť projasňuje a sjednocuje.

Po jeho použití je pokožka rozzářená, vyhlazená a hedvábně jemná.

Mýt či oplachovat?

Umýváte si pokožku těla podobně jako například ruce nebo vlasy? Děláte chybu. Očista těla by měla být šetrným a příjemným každodenním rituálem. Místo intenzívního mytí je tedy vhodné šetrné oplachování nebo lázeň. Při ranním nebo večerním sprchování pokožku nejprve zvlhčíme a následně opláchneme proudem teplé vody o střední intenzitě. Tím odstraníme drobné nečistoty. Teprve poté použijeme jemné mýdlo nebo tělový šampon, který jemně rozetřeme a důkladně opláchneme. Poté pokožku vysušíme a naneseme tělové mléko nebo krém.

Pokožku těla zjemní peeling. Jemný masážní peeling s himalájskou solí SynCare má čisté složení a certifikát CPK BIO. Solné mikro krystalky prokrvují pokožku, kterou na povrchu jemně obrušují a šetrně zbavují nečistot i zrohovatělých zbytků kůže. Výborné masážní vlastnosti zaručuje jedinečná kompozice meruňkového a babasu olejů s bambuckým máslem. SynCare tělový peeling zjemní a vyhladí pokožku a provoní tělo lehkou vůní propolisu. Je ideálním přípravkem pro příjemnou masáž, spojenou s relaxační očistou těla.

Seženete v kosmetických studiích a na e-shopu značky www.syncare.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Peeling pomůže i v létě”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *