Rubriky

Připravte vlasy na podzim

Vrátily jste se z letní dovolené, kde jste poctivě odpočívaly a své vlasy jen tak nechaly existovat, bez speciální péče navzdory slunci, mořské nebo chlorované vodě? Pak je ten správný čas jim dopřát zaslouženou péči. A kdo říká, že je nutné jít do salónu, když si můžete svého kadeřníka pozvat rovnou k sobě domů? Co je však ještě lepší? Můžete si ho přímo do své koupelny nastěhovat! S novinkami ROWENTA se dokážete o zdraví vašich vlasů postarat, a zároveň budete mít perfektní styling pro každý všední den.

 

Objem bez výčitek!

S novým kulmofénem Rowenta Brush Activ’ Ultimate Care (CF9720) si v domácím prostředí pohodlně vytvoříte objemnou foukanou nebo uhlazený a zářivý styling se zaoblenými konečky, které vydrží po celý den. Rotační hlavice Care Styling, široká 50 mm s přírodními štětinami, zajistí plný objem vlasů nebo nádherné vlny vždy s lesklými výsledky díky keramickému povrchu a ionizaci. Zároveň technologie Careful Heat, která udržuje teplotu proudu vzduchu pod 80 °C, uchová vaše vlasy chráněné, nebudou tak vysušené, ani polámané z každodenního stylingu. Flexibilní patentovaná funkce Flip umožňuje nastavit si úhel rotující hlavice tak, aby pro vás úprava vlasů byla co nejjednodušší a měli jste svobodu pohybu pro snadný přístup všude. Před stylingem mokré vlasy nejdříve předsušte s hlavicí Care-Blow, a poté vyměňte za hlavici Care Styling pro úpravu vlasů.

Autodesk VRED Design 2019.3

Kulmujte si vlasy, šetrně!

Kulma Rowenta Ultimate Experience Air Care (CF4310) je z nové generace kulem, která se špičkově postará o oslňující vzhled vašich vlasů bez poničení. Značka Rowenta přichází s vlastní patentovanou technologií Fresh Flow, která využívá mírný chladný proud vzduchu jako ochranu před nadměrným horkem a zaručuje dokonalé výsledky, a zároveň udržuje zdraví vlasů! Snadné a zároveň exkluzivní vlny zvládnete během tří vteřin. Právě tvar kulmy do „L“ umožňuje intuitivnější úpravu vlasů v zadní části hlavy – každý navlněný pramen bude vydařený. Hlaveň kulmy má křemenný keramický povrch a spolu s technologií ionizátoru odstraňují statickou elektřinu pro hladké a lesklé výsledky!

Hairstylingový zázrak během chvíle!

S žehličkou na vlasy Rowenta Inimitable Ultimate Experience (SF8230) si budete připadat jedinečná každý den, stejně jako když spokojená odcházíte ze svého oblíbeného salónu. Perfektně vyžehlených vlasů s objemem dosáhnete s nasazeným hřebínkem na žehličce – hřeben precizně navádí vlasy od kořínků ke konečkům přes 3D žehlící pláty s minerálním povrchem. Dvě 3D plovoucí desky zaručují optimální kontakt s vlasy po celé jejich délce. Při žehlení je ve vlasech zachováno 100 % keratinu, vlasy se lesknou a jsou hladké.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Připravte vlasy na podzim”

Napsat komentář