Rubriky

Co s sebou na dovolenou?

Léto se nekompromisně blíží a s ním i vytoužený čas prázdnin, dovolených a odpočinku. Letní období je však pro vlasy náročné a je dobré se na něj pořádně připravit. A právě proto přinášejí odborníci z kadeřnictví Klier pár praktických tipů.

  • V parném létě myslete především na pořádnou hydrataci. Používejte hydratační produkty vlasové péče a v průběhu celého dne dostatečně pijte čistou vodu. Fajn tip je hydratační řada Nutritive od Kérastase, kterou mají na e-shopu Klier i ve výhodné sadě sestavené přímo kadeřníky.
  • Další letní pomocníci jsou produkty s termoochranou, které vlasy chrání a vytvoří „tepelný štít“. Vyzkoušejte třeba termoaktivní obnovující péči Résistance Ciment Thermique od Kérastase.
  • Skvělým tipem jsou i vlasové olejíčky, které dodají lesk, vitalitu a krásně voní. Náš tip je třeba termoochranný Elixir Ultime L‘Huile Originale od Kérastase. Stačí aplikovat pár kapek do dlaně a ošetřit s ním konečky a délky vlasů.
  • Před nejsilnějším poledním sluníčkem chraňte vlasy a pokožku hlavy pomocí slušivého kloboučku, šátku nebo kšiltovky.
  • Vlasovou pěšinku si můžete na sluníčku lehce spálit. Vyzkoušejte proto na toto citlivé místo aplikaci běžného opalovacího krému.
  • Minimalizujte v létě externí teplo a používání stylingových nástrojů, jako jsou žehličky na vlasy, kulmy nebo fén. Pokud je to jen trošku možné, nechte vlasy volně uschnout. Volte lehké a jednoduché letní účesy, které nevyžadují náročnou úpravu a vyzkoušejte stylové doplňky do vlasů, jako jsou čelenky, šátky nebo sponky.
  • Před koupáním vlasy sepněte, ochráníte je tak před zbytečným poškozením a zacucháním.

Tip na letní vlasovou kosmetiku – oblíbená řada Soleil

Sluneční řada Soleil od Kérastase obsahuje šampon, pečující masku, ochranný krém a letní „must-have“ – hydratační olejovou mlhu pro plážový efekt.

Produkty mají okouzlující letní vůní a namáhané vlasy hydratují, vyživují a chrání účinným UV filtrem. Zbaví je také zbytků soli, chlóru a písku. Vaše kadeře budou jemné, lesklé a zářivé i přes náročné letní období.

Kadeřnictví Klier najdete na 33 místech České republiky. Nemusíte se objednávat, protože mají otevřeno 7 dní v týdnu. Více informací a vaše nejbližší kadeřnictví najdete na webu www.klier.cz.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Co s sebou na dovolenou?”

Napsat komentář