Rubriky

Radost v každém okénku

Adventní kalendáře jsou skvělým pomocníkem, jak dětem zkrátit nekonečné období čekání na Ježíška. Obzvlášť ty, ve kterých se ukrývají drobné hračky, si děti okamžitě zamilují. Vyberte svým nejmenším originální adventní kalendář s oblíbenými hrdiny a sledujte, jak každý den otevřou okénko, za kterým se skrývá skvělé překvapení.

Malování s Minnie

Zejména holčičky s tvůrčím duchem ocení ADVENTNÍ KALENDÁŘ DISNEY MINNIE, ve kterém naleznou vše, co potřebují pro svá skvělá výtvarná díla. Kalendář obsahuje 6× pastelky, 6× fixy, 2× gumu, 2× aršík se samolepkami, 1× poznámkový bloček, 1× razítko, 1× tužku HB, 1× propisku, 1× ořezávátko a 3× mini zvýrazňovač.

Opravdu kouzelné Vánoce

Spoustu kouzelné zábavy a objevování si děti užijí s ADVENTNÍM KALENDÁŘEM LEGO® HARRY POTTER™, který je vezme za dobrodružstvím do Prasinek. Obsahuje 6 minifigurek – Harryho Pottera™, Hermionu Grangerovou, Rona Weasleyho™, Draca Malfoye™, Aberfortha Brumbála a madam Rosmertu. Nechybí ani řada ikonických předmětů z filmů o Harrym Potterovi • 18 mini modelu na motivy Prasinek – 2–3 modely se vztahují k hospodě U Tří košťat, hospodě U Prasečí hlavy, Zonkovu obchodu s žertovnými předměty a Medovému ráji. Navíc děti v kalendáři najdou spoustu vánočních doplňků. Na zadní straně okénka pak děti vždy naleznou jednoduchý obrázkový návod na stavění.

Tak trochu jiná únikovka

Od okénka k okénku, z místnosti do místnosti, čas se krátí… S ADVENTNÍM KALENDÁŘEM EXIT Továrna na děti čeká spousta napětí podobně jako v únikové místnosti. V temných zákoutích opuštěné továrny se ukrývá 24 tajemných místností. Když vyřeší ukryté hádanky, hlavolamy, skládačky a spoustu dalších rozmanitých úkolů, zjistí, kam povedou jejich další kroky. Nebude to však jednoduché. Nyní musí děti zapojit všechny své strategické dovednosti, logické myšlení, představivost a kreativitu. Pro nalezení trezoru v opuštěné továrně budou muset vyřešit zapeklité logické úkoly nebo dekódovat zašifrované texty.

Na vlně Star Wars

Nechte se pohltit vánoční atmosférou s ADVENTNÍM KALENDÁŘEM LEGO® STAR WARS™, ve kterém najdete postavy ze Star Wars, mini modely vozidel a doplňky. Obsahuje císaře Palpatina, Ewoka a Pit Droida ve vánočním oblečení, Gonk droida převlečeného za soba, Omegu se sáňkami, klonovaného vojáka z 212. legie, bitevního droida B-1 a princeznu Leiu. Děti zde najdou také 10 mini strojů a 5 dalších minimodelů.

Zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Radost v každém okénku”

Napsat komentář