Rubriky

Řekněte „ano“ nové vůni

Ikonický dámský parfém značky Armani Sì je poctou všem, kteří se nebojí říkat „ano“ a rozhodovat se nejen na základě rozumu, ale i emocí. Spolu se Sì říkáte ano vášni, svobodě, lásce i sobě samé. Sì vám dodává odvahu odhalit ženskost v současném světě. „Ze všech slov má největší moc právě Sì. Skrývá se za ním rozhodnutí přijmout nekonečné možnosti, které život přináší, i každičký aspekt sebe samé,“ Giorgio Armani. Nový a jedinečný flakon je navržen tak, aby dlouho vydržel, a je opakovaně doplnitelný. Ikonický tvar flakonu Sì je výsledkem jedinečného umění sklářských mistrů a zdobí jej výrazné reliéfní logo Sì ve zlaté barvě.

Nová vůně SÌ EAU DE PARFUM INTENSE je hřejivější. Mísí v sobě výtažek z černého rybízu se sametovým květinovým srdcem a smyslnou vůní vanilky. Deset let po vytvoření původní vůně SÌ EAU DE PARFUM přichází mistryně parfémářka Julie Massé s podmanivou novou interpretací ikonické cypřišové vůně, konkrétně s novou cypřišově ambrovou ovocnou vůní SÌ EAU DE PARFUM INTENSE.

Hlavu SÌ EAU DE PARFUM INTENSE tvoří výtažek ze šťavnatého a dužnatého černého rybízu, který vytváří přirozený aspekt vůně a doplňuje její ovocný nádech. Černý rybíz se snoubí s aromatickou květinovou svěžestí růže damašské a černým čajem, jehož kouřové a bylinné aroma umocňuje vanilkový základ vůně.

Srdcem vůně je damašská vůně absolute, která odhaluje nejbohatší a nejatraktivnější nóty růže a díky které je vůně plná a smyslná. Tato vůně se snoubí s jemnými nóty vonokvětky, bílých květů, esenciálního oleje z davany, jejichž sametové ovocné akordy dodávají nové vůni SÌ EAU DE PARFUM INTENSE květinovou smyslnost.

V základu se mísí krémové duo tvořené vanilkou bourbonskou a olejem z pačuli. Vanilka bourbonská je obsažena v SÌ EAU DE PARFUM INTENSE hned ve dvou podobách. První je vanilková infuze, charakteristická jemným, až delikátním vanilkovým aroma s pudrovými pohlcujícími nótami. Druhou je vanilkový extrakt zachycující intenzivní vůni zralého vanilkového lusku, jehož teplé nasládlé nóty umocňují vonné složky z černé olivy. Tyto dva vanilkové akordy se mísí s esenciálním olejem z pačuli a dohromady dávají vzniknout dřevité, jedinečně svěží vůni.

Nový flakon Sì, který byl navržen a vyroben ve Francii a Itálii, připomíná vzácný klenot. Z patnácti procent je tvořen recyklovaným sklem a je ukázkou jedinečného umění sklářských mistrů. Flakon svým působivým designem symbolizuje závazek říkat Sì odvážněji než kdy dříve, což ještě podtrhuje reliéfní, trojrozměrný nápis, který nyní skleněnou lahvičku zdobí. Jednotlivá písmena obepínající flakon jsou vytvarována do skla na dvou jeho fazetách, a vytvářejí tak nepřehlédnutelné logo zapojující smysly. Toto silné prohlášení vyzývá každou ženu, aby řekla Sì.

Flakon je opatřen hladkým, černým uzávěrem ve tvaru oblázku, který je pro parfémy Sì typický. Ve středu flakonu je do skla černým písmem vyryt elegantní nápis „Giorgio Armani“.

SÌ EAU DE PARFUM INTENSE je vyveden ve znovu doplnitelném, recyklovatelném flakonu. Všechny velikosti nového flakonu jsou znovu doplnitelné a díky speciálnímu uzávěru náhradní náplně je možné je snadno doplnit bez rizika vylití. Pokud se místo nákupu nového balení rozhodnete pro doplnění SÌ EAU DE PARFUM INTENSE náhradní náplní, spotřebujete o 49 % méně skla, o 44 % méně plastu, o 67 % méně kovu a o 25 % méně papíru.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Řekněte „ano“ nové vůni”

Napsat komentář