Rubriky

Kendall Jenner se stala tváří L’Oréal Paris

Kosmetická značka L’Oréal Paris oznámila spolupráci se světovou supermodelkou, Kendall Jenner. Kendall je silná, vlivná a talentovaná mladá žena, která nepřestává uchvacovat nejen generaci Z. Je to kultovní postava módního průmyslu, podnikatelka a mediální ikona, kterou na sociálních sítích sleduje více než 350 milionů lidí a stala se tak vzorem nejen pro svou generaci.

Kendall Jenner se narodila v Los Angeles v roce 1995 a stala se jednou z nejúspěšnějších světových supermodelek a jednou z nejvlivnějších žen na světě. Kendall spolu se svými sestrami vyrůstala od roku 2007 za přítomnosti televizních kamer, a to díky reality show „Keeping up with the Kardashians“, který dokumentuje život její rodiny. S modelingem začala ve 13 letech a už ve 22 letech dosáhla statusu supermodelky, která se objevuje na molech pro největší módní domy a spolupracuje s nejvlivnějšími světovými značkami. Dnes je Kendall symbolem a ikonou ženské emancipace.

„Jsem velmi poctěna, že mohu být součástí sesterstva úžasných, silných a mocných žen a že mohu říct ta ikonická slova: My za to stojíme. Čelila jsem stejným pochybnostem jako kdokoli z mé generace a trvalo mi, než jsem vyspěla a uvědomila si svou hodnotu. Připojení se k rodině L’Oréal Paris a příležitost ztělesňovat vše, co značka představuje, je pro mě jako splnění mého poslání,“ prohlásila Kendall Jenner.

Kendall, jako součást rodiny, vedené silnou ženou, která prorazila novou cestu a definovala úspěch pro moderní svět, je příkladem solidarity a sesterského pouta. Mimo záběry kamer si každá členka rodiny razí svou vlastní cestu a zároveň podporuje ostatní. Všechny dámy z rodiny Kardashian a Jenner vzaly svoji identitu a osud do svých rukou, vytvořily své jedinečné příběhy a zároveň ukázaly, jak ženy mohou růst společně a vzájemně se na své cestě podporovat.

Kendall je šéfredaktorkou své vlastní globální mediální platformy, kterou sleduje 350 milionů lidí napříč různými sociálními platformami. Obsah vytváří jen podle svých představ a inspiruje tak k autenticitě ženy po celém světe. Dnes má Kendall dvanáctý nejsledovanější účet na Instagramu a má skutečně svou hodnotu ve své vlastní režii.

Kendall Jenner, která vdechla život tomu, o čem se mnohým ani nesnilo, se stala ikonou a skutečným symbolem globálního úspěchu. V průběhu let využila supermodelka svého postavení a platformy k tomu, aby otevřeně promluvila o bojích s duševním zdravím a úzkostmi. Její upřímnost pomohla odstartovat konverzaci mezi miliony mladých žen a dívek, které ji obdivují a které denně čelí potenciálnímu nebezpečí sociálních sítí. Pouhé vědomí, že Kendall Jenner také bojuje s nejistotou, umožňuje dívkám otevřít se diskusi o vlastních problémech a podporovat se navzájem během své cesty k sebelásce.

Od září 2023 se Kendall Jenner se stává součástí rodiny L’Oréal Paris jako hlavní tvář pro kategorii make-upu.

Krátký rozhovor s Kendall Jenner:

Co pro vás znamená make-up?

Make-up je zábava; je to kreativní činnost. Vnímám to jako zvýraznění své přirozené krásy.

Jaké jsou vaše oblíbené produkty L’Oréal Paris?

Je jich téměř příliš mnoho na to, abych je mohla vyjmenovat! Pamatuji si dětský šampon, který vyráběli, když jsem byla malá, měla jsem téměř každou vůni. Musím říci, že miluji produkty od L’Oréal Paris, zvláště make-upy. Myslím, že mým oblíbeným je Infallible Freshwear. Je skvělé najít make-up, který se hodí k vaší pleti a o který se nemusíte starat – můžete čelit svému dni, protože víte, že odolá všemu.

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Kendall Jenner se stala tváří L’Oréal Paris”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *