Rubriky

Valentýn pro ni i pro něj

Růžové a Šafránové nebe, jemné biodynamické veganské fluidy pro ni i pro něj, nabízí k Valentýnu rakouská značka dieNikolai. Výživný fluid – Růžové nebe potěší každou ženu milující jemnou vůni růžového oleje, hydratační modrý fluid – Šafránové nebe zase ocení jak muži, tak jejich pokožka.

Biodynamický veganský pleťový fluid pro ni – Růžové nebe

Jemný biodynamický pleťový fluid s ryze veganským složením poskytuje pleti intenzivní péči a přirozenou rovnováhu. Tento fluid se rychle vstřebává, a proto je ideální pro použití v jarních měsících nebo pro ženy, které rády a často cestují. Vysoký podíl oleje z hroznových jader (16%) navrací pleti sílu a pružnost a činí ji jemně sametovou. Olej z meruňkových jader má na pleť okamžitý účinek, ve formě dodání potřebné výživy, která zajistí pleti přirozený zdravý vzhled.

Biodynamický veganský pleťový fluid pro něj – Šafránové nebe

Tento pleťový fluid výjimečně lehké struktury složený z ryze veganských surovin je vhodný pro smíšenou až mastnou pleť, zejména však pro problematickou pleť trpící na akné či jiné nedostatky v důsledku hormonální nerovnováhy či vlivem prostředí. Téměř tekutá struktura tohoto krému dovoluje rychlé vstřebání do pokožky, kterou pak zanechává svěží a v celkové rovnováze. K dostání na www.biodynamickakosmetika.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Valentýn pro ni i pro něj”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *