Rubriky

S větrem o závod

Podzim obvykle přinese ochlazení a horší počasí, ale především děti uvítají, když zafouká vítr. Vynese jim totiž k obloze draka, který může mít nekonečně mnoho podob, a otevře tak bránu do světa fantazie. Užijte si společně chvíle strávené v přírodě a vyzkoušejte si, jaké to je běžet s větrem o závod!

Drak TLAPKOVÁ PATROLA potěší nejen fanoušky oblíbeného dětského seriálu. Nechte vzlétnout k oblakům populární psí hrdiny, kteří zdobí draka klasického tvaru o rozměrech 57,2 x 54,6 cm. Součástí balení je také provázek s držátkem.

Létající DRAK POP UP UNICORN s motivy jednorožce má unikátní konstrukci, je lehký a není potřeba jej sestavovat – stačí ho rozevřít a drak se složí sám. Má rozměry57 x 57,5 cm a je vybaven držátkem s provázkem. Vybírat lze z různých motivů.

Pokud už vás klasika omrzela, můžete vyzkoušet unikátního 3D létajícího DRAKA POP UP – 3D DRAGON v designu ohnivého draka. Díky své konstrukci skvěle odporuje vzduchu a nádherně se vznáší ve větru. Lze ho jednoduše sestavit a má lehkou konstrukci. Součástí balení je také vodící šňůra s úchytem. Jeho rozměry jsou 77 x 17 cm.

Ve světě dětské fantazie není nic nemožné, proto se prolétnout může i dinosaurus. Se skládacím LÉTAJÍCÍM DINOSAUREM z pěnového materiálu to bude hračka. Snadno se skládá i ovládá. Vybírat lze ze čtyř druhů dinosaurů. Velikost složeného dinosaura je 19 x 18,5 cm.

Skvělou zábavu si děti užijí také s pěnovým letadlem. LETADLO KLUZÁK XXL SE SVÍTÍCÍ KABINOU lze snadno házet i na dlouhé vzdálenosti a díky měkkému materiálu se děti ani rodiče nemusí bát, že by něco rozbily. Kluzák lze snadno sestavit, je odolný vůči vodě a snadno se čistí. Je dostupný ve dvou barevných provedeních – v modré a červené barvě. Velikost tohoto XXL kluzáku je 49 x46 x 12 cm.

Výrobky v prodejnách a e-shopu Bambule.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “S větrem o závod”

Napsat komentář