Rubriky

Sexy náramky na kotník

Trendové módní šperky Ornamenti jsou oblíbenou ozdobou každé ženy. Zdůrazní její krásu, styl a osobitost, pomůžou rozzářit outfit a cítit se výjimečně. Přestože jsou kvalitní šperky milou nezbytností po celý rok, některé jsou vyložený letní hit. Jako například náramky na kotník.

K letním top šperkům patří náramky na kotník z kvalitní chirurgické oceli. Budete s nimi velmi originální a autentická. Ideálně vyniknou s krásnými, jednoduchými letními sandálky nebo žabkami a skvěle doplní šaty, šortky i plážový outfit. Náramky na kotník ale rozhodně nejsou jen záležitost na pláž, zazáříte s nimi i ve víru velkoměsta, na procházkách, v kavárně, na večeři, při sportu či jen tak doma.

Nezapomeňte na kvalitní pedikúru a výrazný lak na nehty, který přitáhne pozornost a šperk krásně doplní.

Vyberte si ty své náramky na kotník od Ornamenti z kvalitní nealergizující chirurgické oceli, která je voděodolná, což je na léto přímo ideální. Budou vás zdobit, i když si půjdete zaplavat do moře či do bazénu. Šperky z chirurgické oceli neobsahují olovo ani nikl, jsou vhodné i pro citlivou pleť a vydrží krásné velmi dlouho. Náramky můžete také vrstvit a kombinovat, což je velký letní trend.

Vybírat můžete z několika variant:

  • Stříbrné náramky – např. Leafs silver s designem drobných lístků.
  • Náramky pozlacené 18k zlatem (třeba náramek se srdíčky Heart charms gold nebo Cube gold s drobnými přívěsky ve tvaru krychle).
  • Zdobené mušlemi (pozlacený náramek Sea shells gold)
  • nebo barevnými korálky (např. pozlacený náramek Coloured beads gold, nebo stříbrný Colourful beads silver).

Nabídku letních šperků najdete na webových stránkách www.ornamenti.cz.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Sexy náramky na kotník”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *