Rubriky

Síla barev pro vaše nehty

Značka OPI představuje kolekci pro letošní léto The Power of Hue. Barva je určitým sebevyjádřením osoby, která ji nosí. Má sílu přitáhnout pozornost a umožnit vám vyslovit svou životní pravdu. Takže buďte letos v létě odvážní, barevní a měňte odstíny s limitovanou edicí Power of Hue Collection, která nabízí 12 neutrálních, pastelových a elektrizujících odstínů, které můžete kombinovat a ukázat světu.

Dejte o sobě vědět. Díky jasným základním barvám budete hlasitější než kdykoli předtím. Pink BIG jako inspirativním třpytivý fuschia lak, Go to Grape Lengths v odvážném fialovém odstínu a Feel Bluetiful jako odvážná variantatyrkysové.

Citrusové odstíny vám dodají energii, abyste byli sami sebou. Make Rainbows v dobré limetkově zelené, Exercise Your Brights v elektrizující růžové, Bee Unapologetic v zářivě žluté a Mango for It ve veselé oranžové.

Třpytivé neutrální barvy vás inspirují k tomu, abyste se vydali do světa. Vyzkoušejte Sun-rise Up v úžasné korálově růžové a pak si oblečte Golden Tan, které vám připomene, že budoucnost jste vy.

Výrazný a třpytivý dojem udělají cukrové odstíny. Sugar Crush It v cukrově sladkém dětském růžovém laku, Sky True to Yourself ve světle modré barvě, která zlepšuje náladu, a Don’t Wait. Create v zářivé lila barvě.

V těchto odstínech v létě doslova vyřádíte – vytvořte speciální nail art, vytvořte si pestrobarevné nehty nebo něco nečekaného, vyfoťte je a použijte #OPIPowerOfHue, abyste měli šanci být viděni a slyšeni.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Síla barev pro vaše nehty”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *