Rubriky

Tipy, jak obdarovat maminku

Maminka je naším průvodcem životem, naše spojení s minulostí i most do budoucnosti. Je symbolem síly, lásky a odvahy, které nás inspirují k vlastnímu seberealizaci. Proto ji v Den matek, který připadá na 12. května, obdarujte.

Pro věčnou krásu a vitalitu:

Maxi Vita Beauty Kyselina hyaluronová 100 mg + koenzym Q10 (310 Kč)

Kapsle obsahují vysokou dávku kyseliny hyaluronové, která je přirozenou součástí lidského organismu, zejména pojivových tkání, kloubní tekutiny, kůže a pleti. Je známá svojí schopností vázat vodu, čímž se podílí na přirozené hydrataci.

Revitalon Mořský kolagen DRINK (680 Kč) je lahodný kolagenový nápoj s příchutí maliny a višně určený všem, kteří chtějí pečovat o svou pleť. Příjemně vás překvapí nejen svou jemnou chutí, ale také vysokou dávkou 4 000 mg rozpustného hydrolyzovaného mořského kolagenu ve velmi dobře vstřebatelné formě v kombinaci s vitaminem C, který se podílí na tvorbě kolagenu v těle.

Hyaluron N-Medical bio-sérum (1999 Kč) je složené z velmi účinných anti-aging složek, které jsou vybrány tak, aby se jednotlivé komponenty podporovaly a doplňovaly. Velmi pečlivý výběr účinných látek pocítíte na vlastní kůži již po několika použití. Výsledkem bude vyhlazení jemných vrásek, lifting obličeje a povrchová i hloubková rehydratace

Vůně, které okouzlí:

Nová vůně Promise od Jennifer Lopez (EdP 30 ml, 1080 Kč) je plná osobnosti a rozmanitosti. Přináší svěžest italské mandarinky, jemnost jasmínu a hloubku santalového dřeva. Tato kombinace udělá z každé ženy silnou a nezávislou.

Nová vůně inspirovaná Christininou vášní a charismatem. Christina Aguilera Xtina (799 Kč) je dynamickou, květinově dřevitou vůní s nádechem svěžího ovoce určenou energické a progresivní dívce či ženě, která touží vykouzlit kolem sebe úchvatně svůdný, květinový závoj.

Esprit FEEL GOOD (490 Kč) hned v úvodu ohromí vaše smysly povzbuzující směsí šťavnaté hrušky, svěžího jablka a sicilského citronu. Srdce vůně vyvolává pocity radosti ze života – tvoří jej sametové tóny fialky ve spojení s elegantním jasmínem a zelenými doteky konvalinky. Závěr vyzařuje smyslnost díky kombinaci hřejivého cedrového dřeva, tajemných nádechů ambry a jedinečně svůdných tónů pižma, jež půvabně zakončují celou kompozici.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Tipy, jak obdarovat maminku”

Napsat komentář