Rubriky

Kolekce inspirovaná filmem Avatar 2

Značka NYX Professional Makeup právě uvádí limitovanou kolekci inspirovanou populárním filmem Avatar: The Way of Water od Disney. Zahrnuje pestrobarevnou oční paletku, set tvářenek a rozjasňovačů, stejně jako lesky na rty a další úžasné novinky. Jde o první spolupráci mezi Disney a NYX Professional Makeup.

Značka NYX Professional Makeup se inspirovala ikonickými postavami a momenty z filmu AVATAR 2 a vytvořila unikátní limitovanou kolekci plnou sytých barev, která je udržitelná a z velké části veganská. Na oslavu této unikátní spolupráce a také v rámci udržitelnosti, se značka NYX Professional Makeup zavazuje darovat až 50 000 $ organizaci The Nature Conservancy!

Vyzkoušejte například THE COLOR PALETTE, což je bohatá paletka s maskou Avatara, ve které najdete více než 24 bioluminiscenčních odstínů v barvách lesa a moře. Odstíny jsou saténově hladké, krémově matné nebo s metalickým finišem. Celá paletka je navíc veganská.

PANDORAN PARADISE PALETTE nabízí rozjasňovače a tvářenky inspirované barvou pulzujícími světy klanů Omatikaya a Metkayina Na’vi a vytvoříte díky ní nekonečné barevné kombinace. I rozjasňovače a tvářenky mají veganské složení.

 

Díky leskům na rty LUMINESCENT LIP GLOSSES se můžete ponořit do bioluminiscenčních barev oceánu Pandory a dopřát svým rtům jeden ze tří elektrizujících odstínů. Obaly lesků jsou vyrobeny s 30% podílem recyklovaných plastů a jsou rovněž veganské.

PAPER LIPSTICKS je matná rtěnka určená pro královské vládkyně Pandory, Neytiri a Ronal. Vyzkoušejte jeden z ohromujících odstínů pro jedinečný královský pocit.

Chcete se připojit ke klanům Omatikaya a Metkayina Navii Pak jsou tu pro vás reflexní rozjasňovače BIOLUME STICK. Jejich odstíny vznikly podle flóry a fauny Pandory a pomohou vytvořit nadpozemsky zářivý look.

Chcete-li experimentovat, je tu pro vás NA’VI PAINT. Jde o SFX barva na obličej a tělo v ikonické modré barvě Avatar! Díky rychlé a snadné aplikaci přidáte jedním plynulým tahem nádech modré do jakéhokoli looku. Udržitelný obal je vyrobeným s 30% podílem recyklovaných plastů a složení je veganské.

METKAYINA MIST je osvěžující obličejová mlha navržená podle mlhy Metkayina a podmořského světa Pandory. Jde o skvělého pomocníka v boji proti dehytratované pleti, navíc udrží make-up po celý den na svém místě. Limitovaná kolekce s udržitelným obalem vyrobeným s 30% podílem recyklovaných plastů.

V rámci prvního společného projektu NYX Professional Makeup a Disney se NYX Professional Makeup zavazuje darovat za každý look zveřejněný na sociálních sítích zachycující Avatar Color Palette z kolekce #NYXCosmeticsForAvatar v prvním záběru výstupu s použitím hashtagů uvedených pod tímto textem 1 $ (celkem až 50 000 $) organizaci The Nature Conservancy na ochranu životního prostředí, země i vody, na kterých závisí veškerý život. Finanční podpora není podmíněna nákupem produktů NYX Professional Makeup a The Nature Conservancy nepodporuje žádný produkt NYX Professional Makeup.

#NYXCosmeticsForAvatar, #Avatar, #AvatarTheWayOfWater

Pro více informací navštivte: https://www.nature.org/Disney

Limitovaná kolekce je dostupná od prosince 2022, a to pouze na e-shopu Notino, v parfumeriích Douglas Nový Smíchov a Aupark Bratislava a také na e-shopu parfumerie Douglas.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Kolekce inspirovaná filmem Avatar 2”

Napsat komentář