Rubriky

Účinná péče s vůní růží

Všestranný krém na den i noc představuje novou zbraň v boji proti stárnutí. Řada pleťové péče MasterCare od švýcarské značky Juvena se rozšiřuje o luxusní krém, který je vrcholem celé této vysoce účinné pečující řady, jež běžnou rutinu v péči o pleť pozvedává na úplně novou úroveň. MasterCream Rose má sametově jemnou konzistenci, kombinuje inovativní účinné ingredience, a jemně voní po čerstvých růžích. Pleť hydratuje v několika úrovních, podporuje přirozené funkce pleti a redukuje projevy stresu a stárnutí. Po nanesení je pleť dokonale hladká, pružná, působí svěže a mladistvě.

Naše diáře jsou často plné schůzek a úkolů. Den sotva začne a ani se nenadějeme, už je zase večer. Spousta žen proto preferuje pleťovou péči, jejíž pravidelné používání nezabere příliš mnoho času, a přitom je vysoce účinné. Švýcarská značka Juvena proto opět propojila výsledky těch nejinovativnějších výzkumů s pochopením potřeb moderních žen.

SkinNova SC Technology

Jedním z tajemství, jež stojí za účinky přípravků řady MasterCare, je revoluční SkinNova SC Technology, která byla vyvinuta experty z laboratoří značky Juvena. SkinNova SC Technology využívá speciální peptidovou substanci, která podporuje aktivitu pleti vlastních kmenových buněk. Obnova pleti se tedy děje přímo na buněčné úrovni. Pleť je schopná znovu a znovu obnovovat a opravovat sebe sama.

Extrakt z bílých pivoněk

Pomáhá pleti k harmonickému a svěžímu vzhledu bez nedokonalostí. Má výrazné antioxidační účinky a redukuje škodlivé vlivy volných radikálů na pleť. Už po jednom měsíci pravidelného používání krému MasterCream Rose je pleť viditelně sjednocenější a vyrovnanější. *

Extrakt z kmenových buněk růže stolisté

Pleť je velmi často vystavována až extrémnímu environmentálnímu stresu, který způsobuje předčasné stárnutí pleti. Jako prevence proti jeho dopadům na pleť působí exkluzivní rostlinný extrakt z kmenových buněk růže stolisté (Rosa centifolia). Vysoká koncentrace sacharidů a polyfenolů výrazně posiluje přirozenou ochrannou bariéru pleti a minimalizuje ztráty vlhkosti z hlubokých vrstev pokožky. Jeho esenciální aminokyseliny podporují syntézu kolagenu.

Kyselina hyaluronová

Kombinace variant kyseliny hyaluronové s dlouhým a krátkým řetězcem má výrazně obnovující efekt. Kyselina hyaluronová s dlouhým řetězcem intenzivně podporuje pružnost pleti tím, že na jejím povrchu vytváří hydrofilní vrstvu, která ji chrání před dehydratací. Okamžitě dochází ke snížení hloubky jemných linek a vrásek. Naopak kyselina hyaluronová s krátkým řetězcem omlazuje pleť v jejích hlubokých vrstvách.

Škodlivé ozónové vlivy účinně potlačuje extrakt ze zemědýmu (Fumaria officinalis). Růžová voda působí proti volným radikálům a pomáhá pleť revizalizovat. Díky výrazným ochranným účinkům a vysokému obsahu antioxidantů nabízí extrakt z rostlinných buněk mechu jedinečnou zbraň proti vlivům každodenního stresu. Kompenzuje deficit vody a působí jako prevence jejích ztrát v budoucnu. Vitamin E má podobně intenzivní ochranné účinky a předchází poškození pleťových buněk oxidačními procesy. D-panthenol a bisabol zklidňují podráždění pleti. Obě tyto ingredience mají výrazně hojivé účinky a zá-roveň zvyšují podíl vody v pleti – tím ji zanechávají hladší a poddajnější. Kofein v přípravcích MasterCare je obsažen pro stimulaci cirkulace a metabolismu pleti, čímž zlepšuje absorbci dalších účinných látek.

Vysoce efektivní je také extrakt ze semínek ibiškovce pižmového (Hibiscus abelmoschus), který podporuje hutnost a zlepšuje texturu pleti. Hedvábnému extraktu krém pleť zvláčňuje a intenzivně vyživuje.

Způsob použití:

Abyste maximálně podpořili intenzivní účinky krému MasterCream Rose, nejprve pleť na jeho aplikaci připravte pomocí pěnové péče SkinNova SC Cellular Mousse nebo osvěžujícího séra Miracle Boost Essen-ce, a to přímo po vyčištění. Poté do dlaní naneste malé množství krému MasterCream Rose a rovnoměrně jej rozetřete na pleť celé tváře, krku i dekoltu. Užívejte si při tom jedinečnou vůni čerstvých růží a hedvábně jemnou konzistenci krému – obojí podpoří váš pocit mimořádného hýčkání a luxusní péče při každé aplikaci.

TIP: Nezapomeňte krém pravidelně nanášet i na krk a dekolt – také tyto oblasti často trpí suchostí a nejednotným tónem.

K dostání v parfumeriích FAnn a na fann.cz.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Účinná péče s vůní růží”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *