Rubriky

Vůně plná ryzí ženskosti

Zlato je symbolem krásy, reprezentuje sluneční svit, energii a zářivost. Nepřestává nás fascinovat a motivovat k neustálému hledání dokonalosti. Je koncentrovaným spojením neohroženosti a krásy, esencí luxusu a absolutní ženskosti. Zlatá je barvou radosti a evokuje ty nejkrásnější vzpomínky, které činí nesmrtelnými v naší mysli. A taková jej i nová dámská vůně Laura Biagiotti Forever Gold For Her.

Nové navždy

Nová vůně je určena pro půvabnou, svůdnou a charismatickou ženu s výraznou osobností, s kontrastem mezi vnitřní sílou a ryzí ženskostí. Je ženou, která si přeje být objevována a je si vědoma svého okouzlujícího vzhledu a neodolatelnosti.

Design

Siluetu flakonu zdobí zlatá spirála, která nyní působí mnohem luxusněji než v dřívějších podobách u předchůdců nové vůně. Doslova ožívá a stává se delikátním hmatatelným symbolem nekonečna. Společně s mimořádně smyslnými tóny utváří jedinečnou ódu na smyslnou ženskost.

Vůně

Hned v úvodu vás okouzlí výrazná vůně zázvorového oleje původem z Madagaskaru doplněná o sladké tóny poupat černého rybízu a švestky. Jemné srdce vůně tvoří tuberóza, která je svěží a smyslná, obohacená o sametové tóny jasmínu. V samém závěru ucítíte zemitou vůni santalového dřeva, sladkou vanilku a ambru.

Hlava: zázvorový olej z Madagaskaru, poupata černého rybízu, švestka

Srdce: ylang-ylang olej z Madagaskaru, tuberóza, jasmín

Základ: santalové dřevo, vanilka, smbra

Dostupné ve vybraných prodejnách FAnn parfumerií, www.fann.cz.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Vůně plná ryzí ženskosti”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *