Rubriky

Vůně pro vaše nejextravagantnější já

FLOWERBOMB RUBY ORCHID je nejsmyslnější vůně od VIKTOR&ROLF. Podmanivá květinová fantazie inspirovaná světem neo-burlesque. Zve tě postavit se na pódium a vyjádřit tu nejextravagantnější a nejpřitažlivější verzi sebe samé.

Květinová ovocná vůně

FLOWERBOMB RUBY ORCHID je dokonalá rovnováha mezi jemností a provokací. Tato podmanivá květinová fantazie je vyrobená z nebezpečně smyslné Ruby Orchid, kombinovaná s návykovou a smyslnou Bourbon Vanilla (z trvale udržitelných zdrojů) a šťavnatou Vine Peach.

Šťavnatý vrchol: Vine Peach akord, akord Frézie

Smyslné srdce: Ruby Orchid akord, Jasmín Grandiflorum

Podmanivý základ: Bourbon Vanilla, akord Red Vanilla

Příběh

FLOWERBOMB RUBY ORCHID je nejsmyslnější a nejpřitažlivější FLOWERBOMB vůně. Je postavena na smyslnosti podmanivé Ruby Orchid. Je to dokonalá vůně pro odvážné a okouzlující ženy, které se plně akceptují.

Ruby Orchid je vzácná orchidej s velmi tmavočerveným, téměř černým zabarvením. Její vůně je sexy, nebezpečně smyslná, sladká a přitažlivá. Dvojice vanilek zahaluje Ruby Orchid do podmanivé jedinečnosti. První je hluboká a návyková Bourbon Vanilla, tedy velmi luxusní ingredience z trvale udržitelných zdrojů. Parfumér přidal druhou, velmi originální vanilku nazvanou Red Vanilla, obsahující vyšší koncentraci vody, která dodává její červenou a delikátnější vůni.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Vůně pro vaše nejextravagantnější já”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *