Rubriky

Vůně s pařížským nádechem

Od roku 2022 je parfém FAME od značky Rabanne ztělesněním okouzlující pařížské it-girl: Je to rozpustilá milovnice zábavy, která žije naplno a ví, že je dokonalou hvězdou. Letos se objevuje nová zlatá dívka s parfémem FAME: intenzivním vyjádřením ženské smyslnosti, která odhaluje svou nejneodolatelnější stránku. Ještě svůdnější. Půvabnější. Ikoničtější než kdykoli předtím, to je FAME Parfum v silné chypre dřevitě-květinové vůni s nezapomenutelným pařížským nádechem.

Parfém FAME Parfum od Rabanne, vytvořený z těch nejvzácnějších, eticky získaných ingrediencí a zkomponovaný celosvětově uznávanými parfuméry Dorou Baghriche, Marií Salamagne a Albertem Morillasem, se otevírá s nádhernou jemností a odhaluje opojnou smyslnost, která ve vás probudí hvězdu.

Vůně je inspirována čarovnou nocí v Paříži, městě tajemného svádění. vládne temnotě a odpovídá na noční volání, aby svedla všechny, kdo se osmělí.

Žena s vůní FAME Parfum, v níž se snoubí nenucený pařížský styl s energickou sebedůvěrou, odhaluje fantastickou novou tvář přitažlivosti, aby znovu upoutala pozornost. Zahalena do smyslné vůně ukazuje cestu sebevědomé ženskosti a rozněcuje nezkrotnou touhu.

Složení: Ve snaze zachytit dráždivého ducha této ženy pro novou generaci se spojili celosvětově uznávaní parfuméři Dora Baghriche, Marie Salamagne a Alberto Morillas, aby spojili své zkušenosti a kreativní vize. Výsledkem je výrazně sofistikovaná vůně, která odráží ty nejúžasnější aspekty moderní ženskosti. Vůně FAME EDT, která se s každou vzácnou kapkou osvobozuje od sebevyjádření, se mění v novou FAME Parfum: představuje unikátní edici, která přináší intenzivnější a návykovější dřevitě-květinovou inkarnaci chyprové vůně.

Krémové kadidlo, které můžeme rozpoznat jako první, a které je ikonický podpis značky FAME, působí hypnoticky. V srdci je jasmínové trio ušité na míru Rabanne, spoutané esencí, která jej zahaluje zářivou čistotou samotného květu. A konečně základ přináší nově objevenou intenzitu a bohatost: Minerální pižmo, známé jako Helvetolide®, dodává jemnější charakter s ovocně hruškovým nádechem a hladkými ambrettovými tóny, které vyvolávají neodolatelnou gurmánskou přitažlivost.

Flakon: Klasický flakon FAME s novým designem zachycuje intenzivnější smyslnost parfému. Původní šaty FAME – inspirované Rabannovými legendárními kovovými detaily a kabelkou z roku 1969 – zůstávají stejné. Pro umocnění pocitu svůdnosti a vyprávění příběhu FAME Parfum Night je originální flakon stylizován do lesklých černých šatů, které odpovídají intenzitě vůni v barvě šampaňského zlata, kterou uchovává uvnitř. Jako drahocenný šperk, stejně žádoucí jako vy, flakon FAME Parfum překonává svým stylem označení skutečné hvězdy.

Tvář nové smyslnosti: Elle Fanning, hvězda a tvář jedné generace, se vrací, aby ztělesnila ducha a nezkrotnou smyslnost ženy FAME Parfum. Ve svých pouhých 25 letech již získala mezinárodní uznání díky rozsáhlé filmografii, která zahrnuje filmy Maleficent a jeho pokračování, The Beguiled (2017) a All the Bright Places (2020) režisérky Sophie Coppoly. Poté, co se objevila v roli císařovny Kateřiny II. v seriálu společnosti Hulu The Great, získala nominaci na cenu Primetime Emmy, dvě nominace na Zlatý glóbus a tři nominace na Screen Actors Guild. V roce 2019 se ve svých 21 letech stala nejmladší porotkyní festivalu v Cannes v historii.

Tato sebevědomá, fascinující a smyslná žena je dokonalým ztělesněním vůně FAME Parfum, která inspiruje ženy na celém světě k tomu, aby naplno projevily všechny své nejlepší stránky.

Vůně Paco Rabanne Fame Parfum je k dostání od 1. 9. 2023 ve vaší oblíbené parfumérii.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Vůně s pařížským nádechem”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *