Rubriky

Arnika na bolesti i drobné úrazy

Arnika má ráda světlé horské louky, kde její nápadně žluté květy určitě nepřehlédnete. Je chráněná a její léčivé účinky se využívají odedávna. Dokáže mírnit bolesti z přetížení i ty, které souvisí s revmatem. Zvyšuje prokrvení, má desinfekční účinky, výrazně podporuje hojení a stejně dobře dokáže uvolnit svaly. V Alpě využívají sílu byliny pro své mazání na podporu regenerace svalů, kloubů a šlach.

ALPA Francovka s arnikou (26 Kč)

Je bylinný lihový roztok k vnějšímu použití. Pomáhá revitalizaci pohybového aparátu a tím udržuje jeho výkonnost. Ulevuje kloubům i namoženým svalům, prokrvuje tkáně a snižuje únavu. Francovka s arnikou působí protizánětlivě a hojivě, takže ji můžete použít i na drobná poranění.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Masážní Alpa krém (30 Kč)

s arnikou přináší rychlý pocit úlevy a osvěžení namoženým svalům. Postačí lehká masáž, kterou zvládnete sami a budete překvapeni, jak rychle vás znovu postaví na nohy. Dokáže revitalizovat pohybový aparát, a to je pro bezbolestný pohyb zásadní. Vítaným bonusem je nejen přírodní složení, ale i kvalitní masťový základ a jeho blahodárné působení na pokožku.

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Arnika na bolesti i drobné úrazy”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *