Rubriky

Buďte sama sebou, buďte Naked!

Seznamte se se Stay Naked Weightless Liquid Foundation od značky Urban Decay. Nový matný tekutý make-up má voděodolnou a veganskou recepturu, díky které vydrží v perfektním stavu po celých 24 hodin. A jaký odstín vybrat? V podstatě neexistují dva identické tóny pleti, každá z nás má na obličeji spoustu jemných podtónů, které nás činí jedinečnou. Vaši skutečnou barvu pleti odráží našich 30 přesně kalibrovaných odstínů. Je načase najít váš přesný protějšek.

Vyrobeno pro opravdový život

Stay Naked je vzdušná, přizpůsobivá formule, která padne pleti jako ulitá. Tento tekutý makeup s dlouhotrvajícími účinky nejen lépe pasuje k vaší pleti, ale se svým přirozeným pigmentem, který minimalizuje póry, dokonce i vypadá lépe. Formule je navíc veganská, nebyla testována na zvířatech a neobsahuje žádné živočišné vedlejší produkty či přísady.

Odhalte své skutečné já

Inovativní středně krycí formule, která se dá vrstvit, odráží skutečný tón vaší pleti, od hlavního tónu až po jemné podtóny. 30 odstínů je rozděleno do následujících kategorií: 9 intenzit, 3 hlavní tóny a 7 podtónů. Poté, co si vyberete intenzitu odstínu, musíte se rozhodnout, zda patříte do kategorie studeného, neutrálního nebo teplého hlavního tónu. A pak je třeba určit vaše podtóny: růžový, zelený (olivový), modrý (švestkový), neutrální, žlutý (zlatý), oranžový (broskvový) a červený (sytý).

Najděte své skutečné Naked já s naším online programem na určování odstínů, nebo se obraťte na make-up artistky Urban Decay v obchodech.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Buďte sama sebou, buďte Naked!”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *