Rubriky

Chcete být při sportu in? Zapomeňte na sexy mini dress

I sportovní móda má své trendy. Chcete být pří sportu in, tak zapomeňte na krátké přiléhavé kalhotky, sportovní podprsenku nebo mini top. Nahé tělo při sportu je prostě out.

Vrací se styl tak trochu 80s. A s nimi hlavní znaky letošních trendů do fitka i do přírody. Mikiny a trika volnějšího střihu, úzké a široké tepláky. Materiály jsou přírodní a vzdušné.

Prostě oblečení má být funkční. Jeho účelem je přizpůsobovat se tělu v různých klimatických podmínkách a udržovat nás tak neustále v co největší pohodě. V zimě vás oblečení zahřeje a v létě ochladí, při sportu zase pomáhá odvodu potu nebo je rychleschnoucí. Tím pomáhá udržovat stálou teplotu a tělo je tak méně náchylné k bakteriím a nemocem (vznikají při náhlých změnách teplot).

Velký návrat také zažívají čelenky a nátepníky. Nejen pro ženy, ale i pro muže. To proto, že jsou funkční, stylové a praktické.

A v jakých barvách budete trendy pro letošní jaro a léto? Vévodit bude modrá, černá, zelená, bílá, šedá nebo červená. Prostě barvy, které vám dodají energii a sílu.

A můj tip co dělat po sportu?

Navštěvuji fit centrum, jehož součástí je i spa. Bazén, výřivky, ale hlavně sauna Saunování je tak nedílnou součástí relaxu po mém cvičení. Přiznám se, i když nemám náladu na cvičení tak si dám alespoň saunu. Saunování je účinnou prevencí proti nachlazení, chřipce a infekcím horních cest dýchacích.

Takže vzhůru za zdravím do sauny!

S úctou váš Kája Pavlíček

kaja.pavlicek@funnylifestyle.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Chcete být při sportu in? Zapomeňte na sexy mini dress”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *