Rubriky

Čisticí maska bez exfoliačních částic

I citlivá pleť vyžaduje pravidelnou exfoliaci neboli odstranění odumřelých kožních buněk. V tomto případě je však obzvláště třeba dbát na výběr vhodných, šetrných produktů, které pleť nepodráždí, ale zanechají ji zdravě vypadající. Představujeme čisticí masku bez exfoliačních částic z řady Anti-Imperfection od značky Mixa, odborníka na citlivou pleť.

Nová maska doplňuje portfolio řady, určené pro péči o citlivou pleť se sklony k nedokonalostem, jako jsou pupínky, rozšířené póry nebo například začervenání. Čisticí masku je vhodné používat pravidelně, klidně i několikrát do týdne, v závislosti na konkrétním typu pleti. Může být použita jako exfoliační maska nebo čisticí gel k dočištění pleti. Po jejím použití je citlivá pleť na pohled zdravější, jasnější a méně se leskne.

Proti čemu maska působí?

Maska působí hned proti třem nejčastějším problémům citlivé pleti se sklony k nedokonalostem – proti mazu, proti viditelným pórům a proti černým tečkám. Jejím zařazením do pravidelné rutiny se objeví viditelné výsledky již po několika použitích.

Jaké ingredience maska obsahuje?

Maska Anti-Imperfection je obohacena o zinek a přírodní ovocné kyseliny a spojuje tak jedny z nejúčinnějších látek v boji s nedokonalostmi citlivé pleti.

Zinek (zinc gluconate)

Je účinný v boji proti nedokonalostem bez vysoušení pleti. Přirozeně se vyskytuje v pleti, kde pomáhá obnově tkáně, zajišťuje antiseptickou a proti zánětlivou činnost pro dobré hojení. Pomáhá redukovat produkci mazu.

Přírodní ovocné kyseliny (A.H.A. alpha hydroxy acid fruit)

Umožňují šetrnou exfoliaci, respektující potřeby citlivé pleti. Jsou dobře známé v dermatologii, kde se využívají pro peeling pokožky. Oslabují vazby mezi mrtvými buňkami, čímž dochází k jejich uvolnění z povrchu pokožky a urychlení obnovy kožních buněk. Pomáhají sjednocovat tón pleti.

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Čisticí maska bez exfoliačních částic”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *