Rubriky

Co nesmí chybět ve vaší kabelce?

Na cestách a mimo domov hrozí větší nebezpečí, že se dostaneme do styku s bakteriemi. Účinnou pomoc v těchto situacích představují intimní ubrousky Chilly Pocket. Jejich vlastnosti oceníte zejména po pobytu v tělocvičně, v bazénu, na pláži a dalších místech s vyšším rizikem výskytu bakterií. Vaším společníkem se stanou také v práci, při cestování a na dovolené. Intimní ubrousky můžete používat i během těhotenství a po pohlavním styku.

Používání speciálních mycích nebo vlhčených ubrousků, které mají speciální složení, je při intimní hygieně doporučováno. Pomáhají zachovat přirozenou vaginální mikroflóru a díky svému složení pomáhají předcházet nepříjemným projevům. Mezi oceňované vlastnosti intimních ubrousků patří intenzivní hydratace, zklidnění již podrážděné pokožky, udržování přirozeného pH pokožky v okolí intimních partií a dlouhodobý pocit čistoty a svěžesti.

Chilly Intima Pocket Fresh, Delicate a Antibacterial

Intimní ubrousky jsou vhodné pro ženy, které tráví hodně času mimo domov a potřebují se z intimního hlediska cítit čistě, svěže a být stále „ve své kůži“. Díky praktickému uzavíratelnému balení si vždy zachovají svěžest a vlhkost a jsou diskrétním společníkem na cestách kamkoliv. Ubrousek je navíc 100% biologicky odbouratelný a lze jej tedy bez problémů spláchnout do toalety.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Co nesmí chybět ve vaší kabelce?”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *