Rubriky

Daniela Peštová – nová tvář značky Lactovit

Světová topmodelka Daniela Peštová se od listopadu stává tváří kampaně značky Lactovit. Rodinné hodnoty, péče a otevřenost, kterou značka sprchových gelů a mlék představuje, se propojuje s osobními prioritami Daniely Peštové.

Značka Lactovit začala jako první ve svých produktech využívat výhod mléka a jeho příznivých účinků na pleť. Díky speciálnímu složení obohacenému o proteiny, vitaminy, minerály a lipidy zajišťuje pokožce optimální výživu a hydrataci. Jde ovšem ještě o krok dál a posiluje pokožku tak, aby zůstávala silná a mladá. Široká škála produktů, jako jsou sprchové gely, tělová mléka nebo pánské sprchové gely 3 v 1, představuje cílenou péči o pokožku celé rodiny.

Mikrokapsle PROTEIN CALCIUM s účinnou recepturou přinášejí to nejlepší z mléka do nejhlubších vrstev pokožky. Hloubkově ji vyživují, posilují proti vnějším vlivům a podporují regeneraci buněk, aby pokožka zůstávala hebká, pružná a zářivá. 8 z 10 lidí potvrzuje, že jejich pokožka je po 24 hodinách pevnější, pružnější a více hydratovaná.

Top modelku Danielu Peštovou můžete vidět listopadu 2019 v nové reklamní kampani Lactovit. Díky životním hodnotám a krédům je Daniela dokonalou ambasadorkou značky, která nabízí péči pro celou rodinu. Sama modelka považuje péči o svou rodinu za základ krásy a spokojenosti. Otevřenost patří k její podstatě.

Daniela Peštová představí řadu Lactovit Lactourea, světového experta na boj proti suché pokožce. Exkluzivní složení řady s obsahem kyseliny mléčné a čisté urey poskytuje suché pokožce důležité živiny, hydratuje ji a regeneruje do hloubky. Navrací jí tak svěžest a mládí, které je vidět i navenek.

Lactovit se již 20 let věnuje intenzivnímu výzkumu výhod mléka pro péči o pokožku celé rodiny. Díky inovacím je dnes známou značkou představující poslední trendy v oblasti regenerace pokožky.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Daniela Peštová – nová tvář značky Lactovit”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *