Rubriky

Diáře na rok 2020: Metalické, flitrové i plyšové

Máte už dost obyčejných diářů? Chcete něco výjimečného, co by odpovídalo vašemu stylu? Diář je vaším každodenním parťákem po celý rok, měl by tedy být také originálním módním doplňkem. Značka Albi připravila pro nadcházející rok představuje praktické diáře v originálních designech, které vám pomůžou vyjádřit váš styl a rozzáří každý den roku 2020.

Metalické a flitrové

Nepřehlédnutelné, a přesto elegantní. Metalické diáře ve stříbrné, zlaté, bronzové nebo duhové variantě (149 Kč) s týdenním plánováním vám dopřejí pocit luxusu při zapisování vašich poznámek.

Baví vás hravé doplňky a ráda poutáte pozornost okolí? Flitrový diář (199 Kč) rozhodně jen tak někdo nemá. Stačí si vybrat, jestli budete oslňovat růžovou, nebo zelenou variantou.

Luxusní

Hledáte elegantní a funkční diář, který se neokouká a jemně podtrhne vaši osobnost? Vyberte si ze sedmi designů luxusních diářů s týdenním plánováním (249 Kč). Úzká gumička zabrání otevření diáře v tašce a poničení listů, nechybí adresář a kapsy na vizitky.

Plyšové

Jednorožci, pandy donuty… Je to váš styl? Pro děti, studenty i hravé dospělé jsou tu diáře přímo k pomazlení. Jejich obálka je totiž potažená plyšem (249 Kč) a 100% rozveselí i tu nejnudnější hodinu ve škole nebo poradu v práci.

Motivační

Máte rádi citáty? V motivačních diářích (149 Kč) od Albi najdete jeden na každý týden a k tomu krásný design navenek a praktický týdenní plánovač uvnitř!

Manažerské

Krásné manažerské diáře (249 Kč) se od ostatních liší kroužkovou vazbou, takže pokud si design oblíbíte, na konci roku stačí jen dokoupit samostatné kalendárium, případně jen linkované listy a proměnit diář v klasický zápisník.

Kromě toho v nabídce Albi najdete pro rok 2020 také diáře kapesní, studentské, 18měsíční, s propiskou a mnoho dalších.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Diáře na rok 2020: Metalické, flitrové i plyšové”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *