Rubriky

Dominik Chabr je vítězem mezinárodní soutěže Man of the Year 2022

Vítězem mezinárodní soutěže Man of the Year 2022 (Muž roku) na indonéském ostrově Bali se stal osmadvacetiletý Čech Dominik Chabr. Druhý za ním se v neděli umístil reprezentant Vietnamu Kei Nguyen, třetí byl zástupce Ukrajiny Bogdan Iusypchuk.

Soutěžící se předvedli při různých módních přehlídkách, prezentovali národní kroj, součástí hodnocení byl i rozhovor nebo představení. Chabrův národní kroj připravila návrhářka Anna Tejklová, zdobily ho národní znaky a také drahé kameny.

„Velmi jsem si to tady užíval, měli jsme řadu výletů, na Bali je krásná příroda. Kluci jsou hrozně moc fajn a jsem rád, že mé roční snažení se proměnilo ve vítězství,“ dodal hned po skončení galavečeru Dominik Chabr.

Vítězství na mezinárodní soutěži Man of the Year je podle šéfa Muže roku Davida Novotného obrovský úspěch. „Velmi jsem Dominikovi držel palce, protože bral celou soutěž velmi vážně a zodpovědně. Nyní se mu otevřel svět a přeji mu to,“ uvedl. Chabra podle něj nyní čekají pracovní povinnosti, bude cestovat a reprezentovat soutěž Man of the Year a českou národní soutěž Muž roku.

Finále letošního ročníku českého Muže roku se uskuteční již v pátek v Náchodě. V loňském roce zvítězil Lukáš Vyšehrad z Hradce Králové, na druhém místě byl Jiří Perout z Jestřebí u Blanska.

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Dominik Chabr je vítězem mezinárodní soutěže Man of the Year 2022”

Napsat komentář