Rubriky

Hit léta: Ratanové kabelky

S kabelkami z přírodních materiálů jste se měli šanci seznámit už loni v létě. Pokud vám v šatníku ještě chybí, je nejvyšší čas to napravit. Stylové modely ze slámy či ratanu vévodí i letošním módním kolekcím. Objevte novinky z kolekce Deichmann.

Milujete módní trendy? V tom případě se bez slaměné či ratanové kabelky určitě neobejdete. Vsaďte na atraktivní a nadčasové modely, které dodají vašemu outfitu šmrnc! Víte, jaké kabelky z přírodních materiálů se letos nejvíc nosí?

Jedním z nejoblíbenějších typů přírodních kabelek jsou kulaté či hranaté crossbody modely. Udělejte si radost zajímavým kouskem zdobeným mořskými mušlemi, efektními ornamenty či barevnými třásněmi. Malé přírodní kabelky stylově oživí jakýkoliv letní look. Hodí se k romantickým šatům, k džínovině i k rozevláté bohémské módě. Představivosti a módním kombinacím se meze nekladou.

Potřebujete do své kabelky ukrýt větší množství věcí? Pokud vám roztomilá crossbody kabelka nestačí, pořiďte si módní slaměný košíček nebo větší slaměnou kabelku s delším uchem, která váš problém s nedostatkem místa rázem vyřeší.

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Hit léta: Ratanové kabelky”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *