Rubriky

Jarní detox pro vaši pleť

Jaro je obdobím regenerace a pro pleť to platí dvojnásobně. Zimní počasí, nedostatek slunce, vítr a mráz pokožku vyčerpávají. Následky se projeví už s příchodem jara a k těm nejčastějším patří dehydratace, zvýšená citlivost, ztráta elasticity a zdravé barvy, která souvisí s prokrvením. Nenechte nežádoucí projevy bez povšimnutí a dopřejte pokožce možnost intenzivní regenerace.

NeoVitalia je luxusní regenerační krém hedvábné textury s mořským oligo kolagenem pro obnovu vitality. Intenzivně podporuje regenerační procesy v pokožce a pomáhá ji získat pevnost, elasticitu a zdravý vzhled.

Obsažený oligo kolagen spolu s vitaminem C, extrahovaným z plodů šípku, mají přímý vliv na revitalizační procesy pokožky a její omlazení, zatímco blahodárný enzym SOD (superoxid dismutáza) pleť projasní a vrátí ji zdravý vzhled i barvu. Díky kombinaci ušlechtilých olejů je NeoVitalia bohatým krémem, který dopřeje pokožce dostatečnou dávku výživy, vyhladí ji a pomůže obnovit její kontury. Krém je primárně určený pro noční použití a jeho účinky jsou patrné po každém probuzení.

Pleť je vyhlazená, hydratovaná a svěží – vítaný bonus pro úspěšný den, nemyslíte?

K zakoupení v e-shopu a kosmetických studiích značky.

www.syncare.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Jarní detox pro vaši pleť”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *