Rubriky

Kapka síly pro pleť se sklonem k alergii

Alergie jsou na vzestupu a stávají se běžnou, každodenní součástí životů stále více lidí po celém světě. TOLERIANE ULTRA DERMALLERGO SÉRUM z laboratoří La Roche-Posay staví na expertíze ikonické řady Toleriane, jde o ultrakoncetrované sérum s neurosensinem pro alergickou pleť.

TOLERIANE ULTRA DERMALLERGO SÉRUM

La Roche-Posay přináší nejnovější inovaci pro alergickou a ultracitlivou pleť a uvádí TOLERIANE ULTRA DERMALLERGO – denní sérum, které pleti poskytuje intenzivní úlevu a obnovu kožní bariéry, čímž zamezuje riziku budoucích krizí. U jeho hvězdné ingredience, neurosensinu, byla prokázána schopnost kontrolovat dopad na reaktivitu pleti a zajistit její komfort. Lehká, svěží textura pleti poskytuje potřebný komfort a snadno se vstřebává, aniž by bylo nutné ji vmasírovat do pokožky.

Ultračistá minimalistická receptura

Neurosensin: Silná, zklidňující dermatologická aktivní ingredience. Derivát dipeptidu (bílkovinová složka), která se přirozeně vyskytuje v těle, blokuje pocity bolesti a snižuje citlivost pleti.

Osmolyt: Aminokyselina z červené řepy, která chrání buňky před stresem z okolního prostředí jako dehydratace a oxidace. Pomáhá posílit kožní bariéru, aby se zamezilo ztrátě vody v pokožce.

Termální voda z La Roche-Posay: Díky svému unikátnímu složení má tato voda zklidňující účinky, které zmírňují podráždění pokožky.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Kapka síly pro pleť se sklonem k alergii”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *