Rubriky

Maska pro krásné oči

Ochabování pokožky je sice přirozené, ale proč stárnout předčasně? Pokroková péče dnes dokáže úspěšně kompenzovat úbytek toho, co pleť s věkem ztrácí, a tak ji omladit. Maskujte a omlazujte. O vypnutí jemné pokožky kolem očí se postará nová liftingová anti-age maska SynCare.

Dokáže minimalizovat první známky stárnutí a celkově omladí váš pohled. Intenzivně vypíná jemnou kůži kolem očí a potírá její nedokonalosti. Tři základní komponenty masky se efektivně postarají o 3 kroky pro omlazení vašeho pohledu. Zatímco borůvkový extrakt se silnými liftingovými účinky viditelně vypíná pokožku, speciálně štěpený kolagen, schopný proniknout hluboko do pokožky, podporuje její obnovu a vychlazuje reliéf. O výrazné zjemnění a zvláčnění se pečlivě postarají šetrnou extrakcí získané výtažky z růží, v masce obsažené.

Postačí pouhých 10 minut a váš pohled získá zpět osobitou svěžest a vitalitu. Oční maska SynCare představuje intenzivní péči, kterou můžete kombinovat s běžnými přípravky pro ošetření očního okolí.

V prodeji na e-shopu nebo kosmetických studiích značky SynCare.

www.syncare.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Maska pro krásné oči”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *