Rubriky

Móda, jež boří hranice i společenská tabu. Móda, která pomáhá.

Módní návrhář Michal Marek se nebojí extravagance ani boření společenských tabu. Aktuálně designér pracuje na nové kolekci nazvané 24/7-365/days-4ever. Ani v případě této kolekce nepůjde o pouhé módní vyjádření autora, kolekce má i tentokrát přesah – volně navazuje na kolekci Můra a je ztvárněním příběhu o poznání sebe sama, přijetí sebe sama se všemi klady i zápory, stejností i odlišnostmi. Kolekce bude členěna na tři zcela odlišné, avšak kompaktní celek tvořící řady – unisexovou, dámskou a pánskou.

Konat se bude dnes 21.3. od 19.30 v industriálních prostorech Pragovka Art District v pražských Vysočanech.

Dresscode disco

Večerem provedou herečka a moderátorka Nela Boudová a módní kritička Františka Čížková.

Jednotlivé řady od sebe oddělí umělecká a hudební vystoupení, hosté se mohou těšit na vystoupení stříbrné Superstar Elišky Ruskové a houslového virtuoza Michaela Hejče.

Prezentace kolekce proběhne formou charitativní módní přehlídky věnovanou Bona, o.p.s., která se zabývá pomocí lidem s psychickým onemocněním s jejich začleněním do běžného života – což je téma stále jaksi stigmatizované a opomíjené, v dnešní době tolik aktuální.

Bona, o.p.s. bude poukázána i část z výtěžku z každé prodané vstupenky a výnos z předmětů vyrobených spolupracovníky i klienty Bona, o.p.s. (řezbářské, sklářské předměty a doplňky, šperky z chráněných dílen).

Program doplní pop up store návrháře, charitativní aukce modelů Michala Marka a dalších uměleckých předmětů, fotostěna, výstava všech kampaňových fotografií od Zuzany Lazarové a Anatole Torbina, videoprojekce Redpoint a chybět nebude ani následná party a tombola.

Staňte se i vy součástí a pomozte nám k lepším zítřkům…..

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Móda, jež boří hranice i společenská tabu. Móda, která pomáhá.”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *