Rubriky

Naučte se žít s barvenými vlasy

V oblasti estetiky vzhledu člověka je barva vlasů nejdůležitější. Je to jeden z nejvýznamnějších způsobů, jak se seberealizovat a jak změnit způsob, jakým vás svět vnímá. Dopřejte si jakoukoli barvu chcete. Značka Kérastase vás zbaví strachu z poškození vlasů díky péči o barvené vlasy na míru, která o vlasy pečuje zevnitř i zvenčí. Představuje kompletní řadu CHROMA ABSOLU, která regeneruje vlasová vlákna zevnitř během každého barvení, na něž si troufnete.

Barvení vlasů podle přání a tak často, jak chcete, představuje naprostou svobodu a moc vybrat si, kým doopravdy jste. Ale co případné poškození vlasů? Mnoho dobrodruhů, kteří by rádi experimentovali s barvou svých vlasů, raději hraje na jistotu, protože si nejsou jisti, zda by dokázali o svou barvu správně pečovat. Trh s vlasovou kosmetikou nabízí omezené množství řešení, která ale nepokrývají celou škálu otázek souvisejících s barvenými vlasy. Až doteď…

V návaznosti na veliký úspěch řady Blond Absolu přináší nová řada Chroma Absolu průlom v péči o barvené vlasy. Značka Kérastase zvolila účinný přístup inspirovaný péčí o pleť k dosahování a udržování zdravého vlasového vlákna. Chroma Absolu rozšiřuje průlomovou péči o barvené vlasy na celou škálu odstínů, textur i frekvence používání. Teď může mít každý barvu, jakou chce a kdykoliv chce – aniž by musel obětovat zdraví svých vlasů.

Krásná barva s kyselinou

Barva je jedním z nejzajímavějších vlasových cílů, už jen pro svou schopnost okamžitě proměnit vzhled člověka i jeho postojů. Řada Chroma Absolu vám umožňuje zažívat tento vzrušující pocit stále znovu a znovu, neboť její péče zachovává vynikající celistvost vlasů, díky čemuž barva také déle vydrží. Díky strategické kombinaci účinných kyselin, které jsou známé svými hojivými schopnostmi, proniká složení produktů Chroma Absolu do jádra vlasového vlákna a pečuje o něj zevnitř. Tím uchovává barvu, zanechává vlasy hebké, hydratované a intenzivně lesklé.

Kérastase je péče, založená na vědě, na prvním místě. Pokud jde o barvu, vysoce účinná péče je prioritou. Naši vědci vyslyšeli volání těch, kteří barvení vlasů milují, a kteří chtějí barvu vlasů měnit, jak často se jim zachce. Usilovně pracovali na tom, aby zjistili, co přesně barvené vlasy potřebují k tomu, aby zůstaly zdravé a intenzita barvy vydržela co nejdéle. Inspirovali se nejúčinnějšími ingrediencemi péče o pleť na trhu a zjistili, že odpovědí je trojice kyselin a jedna, již po tisíciletí užívaná, bylina.

Pupečník asijský je léčivá bylina pocházející ze Střední Asie. Výtažky této tradiční regenerační rostliny jsou známé pro své zklidňující a antioxidační účinky – prospěšné pro vlasy oslabené barvením.

Aminokyseliny mají speciální schopnost proniknout dovnitř oslabeného vlasu a posílit ho zevnitř. Fungují jako stavební kameny posilující strukturu vlasového vlákna.

Kyselina vinná zvyšuje schopnost pečujících látek ukládat se na povrchu vlasu a zároveň pomáhá vlasům čelit oxidačnímu stresu pro dosažení větší hebkosti a lesku.

Organická kyselina ze skupiny AHA kyselin (alfahydroxylové kyseliny) je známá svými jemnými exfoliačními účinky a schopností transformovat vlasové vlákno. Dokáže také „zachytit“ minerály, které snižují lesk a způsobují matný vzhled vlasů.

Jedinečná vůně představuje zcela nové spektrum možností pro barvené vlasy. Péče o barvené vlasy by se měla stát smyslovým zážitkem, hýčkajícím rituálem, zaměřeným na potěšení z krásné barvy a zdravých vlasů. Vůně nové řady Chroma Absolu, kterou vytvořili dva francouzští parfemáři Dominique Hazael-Massieux a Isabelle Abram, představuje v hlavní roli nótu neroli. Vytváří intenzivní obláček květů zakotvených v zemitých dřevitých a pižmových nótách. Jedná se o sofistikovanou charakteristickou vůni, která dokonale ladí s jiskrou a svobodou výrazné barvy vlasů.

 

ŘADA CHROMA ABSOLU:

1) Mytí

BAIN CHROMA RESPECT

Ochranná hydratační šamponová lázeň pro zcitlivělé nebo poškozené barvené vlasy, jemné až střední. Lehké složení, které šetrně myje a hydratuje vlasy, zároveň hloubkově regeneruje vlasové vlákno a chrání barvu před vymýváním či blednutím.

BAIN RICHE CHROMA RESPECT

Ochranná vyživující šamponová lázeň pro zcitlivělé nebo poškozené barvené vlasy, střední až silné. Bohaté složení, které myje a vyživuje vlasy, zároveň hloubkově regeneruje vlasové vlákno a chrání barvu před vymýváním či blednutím.

2) Péče

FONDANT CICA CHROMA

Posilující kondicionér proti poréznosti vlasů pro zcitlivělé nebo poškozené barvené vlasy, jemné až střední. Účinné a zároveň lehké složení proniká do jádra vlasu, kde vyplňuje porézní místa, hydratuje a posiluje vlas zevnitř pro zdravější vlasy a déletrvající zářivou barvu.

MASQUE CHROMA FILLER

Hloubkově vyplňující maska proti poréznosti vlasů pro zcitlivělé nebo poškozené barvené vlasy, střední až silné. Hýčkající složení, které proniká do jádra vlasu, kde vyplňuje porézní místa a posiluje vlas zevnitř pro zdravější, hebčí vlasy a zářivější barvu. Pomáhá zachovat déletrvající intenzitu barvy.

SOIN ACIDE CHROMA GLOSS

Obnovující oplachovací péče pro zářivý lesk pro všechny typy barvených vlasů. Zázračné složení, které do hloubky pečuje o vlasové vlákno, transformuje ho a uzamyká jeho povrch, čímž snižuje poréznost vlasů, dodává jim intenzivní hebkost a zářivý lesk. Vlasy jsou neuvěřitelně zdravé, barva vydrží déle.

Aplikujte 1x týdně místo lehké péče nebo masky, případně po jejich opláchnutí jako extra péči. Aplikujte na umyté a ručníkem vysušené vlasy od středních délek po konce, vlasy důkladně saturujte. Na jemné vlasy aplikujte 1 dávku, na silné nebo dlouhé vlasy 2 dávky. Nechte působit 1–2 minuty a důkladně opláchněte. Zamezte styku s podrážděnou kůží nebo očima.

MASQUE VERT CHROMA NEUTRALISANT

Maska na tmavé vlasy neutralizující nežádoucí červené podtóny pro všechny typy tmavých barvených vlasů. Hydratační složení pro korekci barvy okamžitě neutralizuje nežádoucí červené podtóny a zvýrazňuje studené odstíny tmavých vlasů. Maska je učená pro všechny typy tmavých barvených vlasů, ale lze ji použít i na přírodní tmavé vlasy.

Aplikujte 1x týdně nebo tak často, jak je potřeba. Používejte ochranné rukavice. Aplikujte na šamponem umyté a ručníkem vysušené vlasy. Vmasírujte do délek a konců. Nechte působit maximálně 5 minut podle požadované míry neutralizace. Důkladně opláchněte.

3) Příprava

SÉRUM CHROMA THERMIQUE

Antioxidační termoochranné sérum proti krepatění vlasů pro všechny typy barvených vlasů. Hydratační složení pečuje o barvené vlasy a intenzivně je chrání proti mnoha nepříznivým vlivům okolního prostředí: poškození způsobenému UV zářením, vlhkosti, vysokým teplotám a oxidačnímu stresu.

V závislosti na délce a hustotě vlasů aplikujte 6–10 dávek na ručníkem vysušené vlasy. Protáhněte do konců a pročesáním produkt rovnoměrně rozprostřete ve vlasech. Poté vlasy vyfoukejte nebo nechte uschnout na vzduchu.

Pouze v salonu

FUSIO-DOSE

Personalizovaná vlasová péče od Kérastase č. 1 určená k ošetření vlasů výhradně v salonu. Kombinace boosteru a koncentrátu Fusio-Dose o vlasy pečuje a okamžitě je transformuje. Fusio-Dose je součástí portfolia exkluzivně salonních ošetření Kérastase od roku 2011 a nyní je ikonou jak pro kadeřníky, tak pro jejich klienty. Koncentrovaná ošetření pro aplikaci ihned po barvení nebo mezi dvěma barveními.

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Naučte se žít s barvenými vlasy”

Napsat komentář