Rubriky

Nechte ve svém životě vykvést radost

Moderní princezna nemusí mít modrou krev, je aristokratkou díky svému chování a přístupu k životu. Umí se stylově zbavit konvencí. Spojit eleganci a drzost. Upozornit na sebe tím nejelegantnějším způsobem. Značka Lanvin otevírá novou kapitolu své moderní pohádky a povolává na pomoc spontánní a vždy dobře naladěnou hrdinku s duší rebelky. A kde je její království? Přece všude, kde právě něco rozkvétá. Modern Princess Blooming je ovocně květinová vůně se stopou ušlechtilého pižma navozující pocit štěstí a radosti.

Linie svobody:

„Osobně si představuji moderní princeznu jako soudobou dívku či mladou ženu mající v sobě tu správnou dávku sladkosti i odvahy a vyzařující nakažlivým optimismem. Přesně to jsem se snažila zachytit pomocí kontrastu svěžího úvodu s ušlechtilým květinovým srdcem podtrhujícím jedinečnost celé kompozice,” prozrazuje o své inspiraci autorka vůně Nathalie Lorson.

Osvěžující úvodní třpyt zajistí sorbetový pohár z mandarinky a růžového grepu doplněný o lahodné sousto chlazeného vodního melounu. Srdce připomíná spontánní vstup do zahrady plné rozvitých vonokvětek, jasmínu a damašských růží, kdežto závěr patří sametově hebkým tónům bílého pižma a cedru.

Vášnivě rudá:

Flakon připomínající nadýchané plesové šaty doplňuje třpytivý kovový náhrdelník na hrdle. Uzávěr už je pak pomyslnou korunkou v něžně pastelovém odstínu. A co ještě chybí? Přece krásná kytice – ta zdobí krabičku pojatou v duchu moderní romantiky.

Křehká květina:

Při uvedení své aktuální novinky sází Lanvin na nový koncept reklamní kampaně. Moderní princeznou se v ní stává modelka a influencerka Lena Simonne se svým francouzským espritem, který dokonale vystihuje i princeznu Lanvin. Odloží konvence, nezáleží jí na tom, co si myslí jiní lidé, moderní princezna jde svobodně světem, plná optimismu a radosti ze života.

Zakoupíte od dubna ve vybrané síti parfumerií.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Nechte ve svém životě vykvést radost”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *