Rubriky

Nehty jako k nakousnutí

Značka Sally Hansen představuje novou kolekci laků Insta-Dri inspirovanou bonbonky Jelly Belly. Úžasně sladké odstíny jelly bean bonbonů máte na dosah prstů!

Sally Hansen se nyní pyšní partnerstvím se světoznámým kolosem sladkostí Jelly Belly®. Lahodné a nezapomenutelné fazolky od Jelly Belly® jsou dokonalou inspirací pro odstíny, které vás s předstihem připraví na jaro 2020. Mějte bleskově rychle nalakované nehty s kolekcí Insta-Dri® od Sally Hansen. Složení Insta-Dri obsahuje top coat, což zaručí lesk a dlouhotrvající výdrž v jednom jediném kroku a se štětečkem Insta-Dri® zas jednom jediném tahu.

Další novinkou jsou matně metalické odstíny laků Insta-Dri:

Letos na podzim letí ucelené, smyslně semišové provedení. Váš oblíbený lak, který se nanese jedním tahem a zaschne do 60 sekund, je nyní dostupný v jedinečných matně metalických odstínech. Tyto odstíny nyní patří do stálé Insta-Dri kolekce a dopřávají vašim nehtům unikátní sametový finish. Matně metalické provedení je dokonalé pro ty z nás, které jsou stále v pohybu, rády se baví a mění svůj look bleskově rychle. K dispozici jsou neodolatelné odstíny, od tlumené liliové s chromovým nádechem po univerzální hedvábně fialovou, a to za krátkých 60 sekund. Navíc spojují to, co je skvělé jak na metalické, tak na matné, a to v sametovém a hladkém efektu. Provedení těchto barev zaručuje bohatý diamantový efekt a více způsobů, jak se bezstarostně seberealizovat. Matně metalické tvoří nádherně odlišný finish na nehtech.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Nehty jako k nakousnutí”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *