Rubriky

Nová vůně z kolekce Naomi Campbell Prêt-à-Porter

Opulentní kytice opojných květů společně s bohatým ovocným mixem vytváří mimořádně rafinovanou a energickou vůni. Novinka z kolekce Naomi Campbell Prêt-à-Porter představuje nejniternější esenci ikony přehlídkových mol. S Absolute Velvet povýšíte své čichové zážitky na level ryzího luxusu. K dostání v drogeriích Rossmann.

Naomi Campbell vystoupala na hvězdné nebe cestou ohromující kariéry světoznámé topmodelky a ani dnes nepřestává překvapovat a inspirovat. Třebaže její osobnost a styl se přirozeně vyvíjejí a proměňují, nezávisle na čase stále platí za jednu z největších ikon módní branže. A právě do tohoto fascinujícího světa plného krásy a elegance teď Naomi zve své fanoušky prostřednictvím kolekce vůní Prêt-à-Porter evokujících luxus prestižních značek.

Novinka Absolute Velvet ztělesňuje všechny tváře této neskutečně silné, talentované a odhodlané ženy – módní ikony, nadčasového symbolu ženské krásy, kulturního fenoménu, tvůrčí síly a v neposlední řadě respektované aktivistky věnující se globálně významným charitativním tématům.

Složení vůně: Absolute Velvet otevírají okouzlující tóny červeného ovoce – červených bobulí, třešní a granátového jablka, obklopené šťavnatou hruškou nashi společně se sladce svěží zelenou mandarinkou. V srdci vůně se rozvíjí buket sametových květinových akordů. Orosená konvalinka vdechuje směsici svěží zelený nádech, zatímco delikátní jasmín a čerstvě utržené jarní pivoňky přinášejí jemnou, nevtíravou břitkost. Oslnivý závěr vůně působí velkolepě, v duchu dokonalé elegance. Příjemné objetí hebkého pižma dohromady s lehce pikantním cedrovým dřevem a hřejivě vanilkovými tonka boby utvářejí dokonale harmonické finále.

Design obalu: Obal vůně i flakon znázorňují siluetu Naomi Campbell stylizovanou jako náčrtek od haute couture návrhářů, brilantně vystihující modelčiny proslulé křivky. Tmavě vínová sametová mašle dekorující víčko a zlaté prvky na flakonu dotvářejí dojem luxusu.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Nová vůně z kolekce Naomi Campbell Prêt-à-Porter”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *