Rubriky

Oční maska nejen na předvánoční únavu

Hydrogelová oční maska s unikátním tvarem „double patch“ účinně a expresně řeší otoky, kruhy pod očima a všechny ostatní nežádoucí jevy, které se projevují nejen v hektickém předvánočním období.

Molecool, česká značka funkční nutrikosmetiky s anti-age účinky, představuje unikátní hydrogelové náplasti Molecool Eye Patch Mask, které během 15 minut dokáží výrazně zredukovat typické známky únavy, jako jsou tmavé kruhy pod očima nebo otoky očního okolí. Hydrogelové náplasti Molecool Eye Patch Mask obsahují sofistikovanou kombinaci vzácných rostlinných výtažků s velmi intenzivními revitalizačními a hydratačními účinky a díky dokonale přizpůsobenému tvaru působí lokálně na horních i dolních víčkách. Výsledkem mimořádné expresní péče této masky, kterou je možné si dopřát dokonce i přes make-up kdykoliv během dne, je omlazení a projasnění očního okolí a příjemný osvěžující pocit.

Náplasti Molecool Eye Patch Mask jsou vyrobeny z přírodního extraktu z červených řas a obsahují organickou vodu z ječmene (koncentrát fytoživin), patentovaný výtažek z kůry perské akácie (Beautifeye® – vypíná ochablé oční okolí, redukuje vrásky a potlačuje tmavé kruhy pod očima), glykogen (Phytospherix™ zaručí delší hydratační účinek a „zamkne“ vlhkost v pokožce), hyaluronát sodný (cílená hydratace spodních vrstev pleti díky nízké molekulové hmotnosti) a další účinné výtažky (extrakt z kořene konjac proti únavě a extrakt ze sporýšovky východní na sjednocení tónu pleti).

Molecool Eye Patch Mask je první pečující veganský produkt tohoto typu, obsahuje 99,4% složek z ekologického zemědělství.

Více informací: www.mymolecool.com

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Oční maska nejen na předvánoční únavu”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *