Rubriky

Otevření salonu Said Kate v devil stylu vzbudilo velký rozruch!

Beauty salon, ve kterém se specializují především na prodlužování vlasů, ale nabízejí také kadeřnické služby jako například barvení vlasů, společenské účesy, copánky, dále pak make up, face a bodypainting, kamínky na zuby, laminaci řas a obočí má za sebou tak trochu kontroverzní open day.

Majitelka salonu Said Kate Kateřina Stůjová miluje originalitu, což je vidět nejen na stylu interiéru a službách, který tvůrčí salon poskytuje. Originální bylo i slavnostní otevření salonu ve Francouzské ulici. Neslo se totiž v devil stylu, čemuž se mnozí hosté rádi přizpůsobili. „Lidé jsou čím dál ve větším stresu, a tak by měli myslet i na uvolnění, zábavu,“ objasnila majitelka Said Kate styl a dress code open party.

Na té se skvěle bavili všichni pozvaní hosté, mezi nimi byla (kromě všech dalších pracovníků salonu) také Stůjové kolegyně herečka Kateřina Bláhová. „Spoustu lidí mě zná jenom jako filmovou nebo televizní herečku, ale netuší, že funguji také jako kadeřnice. Teď mají možnost mě poznat i v této mé roli“, podotkla trochu s nadsázkou a úsměvem.

Mezi hosty, kteří se slavnostního zahájení provozu beauty salonu zúčastnili, se objevila také Agáta Hanychová, herec, zpěvák a dobrodruh v jedné osobě Martin Písařík, vynikající houslistka skupiny Inflagranti Markéta Muzikářová, vizážista a stylista Kája Pavlíček, dívčí skupina Red Zone, o které je v poslední době stále víc slyšet a 2.12. vystupuje jako předskupina na koncertě Lunetic v pražském Tresor Clubu. Salon přišla okouknout také herečka Monika Timková nebo herečka a koučka Veronika Petrová.

Zdroj: Helena Váňová Production

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Otevření salonu Said Kate v devil stylu vzbudilo velký rozruch!”

Napsat komentář