Rubriky

Pomocníci na čištění pleti

Řada Revitalift od L´Oréal Paris je známa svými účinky v boji proti vráskám a pro zpevnění pleti. Aktuálně přichází s novinkami určenými pro účinné čištění pleti s obsahem kyseliny glykolové. Ta je díky svým peelingovým účinkům velmi populární přísadou v kosmetice.

Revitalift Gel Wash od L’Oréal Paris je první koncentrovaný denní čisticí gel proti stárnutí pleti. Obsahuje 3,5 % kyseliny glykolové a extrakt z aloe, která dodává produktu jemnost. Gel je určený pro každodenní použití a hodí se i pro citlivou pleť. Zanechává pokožku důkladně vyčištěnou, zároveň ji rozjasní a napomáhá redukovat póry a jemné vrásky.

Revitalift Peeling Toner od L’Oréal Paris je profesionální peeling s obsahem 5% kyseliny glykolové, extraktem z vodního melounu a panthenolem. Kyselina glykolová pomáhá zmírňovat nedokonalosti pleti, vodní meloun pokožku hydratuje a panthenol napomáhá udržovat zdravou kožní barieru. Díky účinné kombinaci těchto složek je tak pleť na dotek hladší, jasnější a obsahuje méně nedokonalostí, a to již za 30 vteřin. Za 8 týdnů pravidelného používání napomáhá redukovat pigmentové skvrny.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Pomocníci na čištění pleti”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *