Rubriky

Ponožky z pohádkové kolekce

Ponožky značky Fusakle vás vrátí do dětství a pomohou uvěřit v dobré konce. Pat a Mat, Rumcajs, Cipísek, Bob a Bobek, Maxipes Fík, Ája, Ferda Mravenec, Víla Amálka, Jů a Hele, Maťko a Kubko ze slovenského kresleného seriálu Pásli ovce Valaši… Který z hrdinů Večerníčkových pohádek na dobrou noc je vaším nejoblíbenějším? Do bezstarostných dětských let vás vrátí ponožky ze speciální kolekce, které zdobí právě motivy postaviček z česko-slovenských Večerníčků.

Ponožky a také funkční designové roušky z této kolekce jsou nejen originální a nepřehlédnutelné, ale hlavně připomínají, že z pohádek jsme sice už možná vyrostli, ale nikdy bychom neměli přestat věřit v dobré konce. A tohle ponaučení se v současné nelehké době hodí více než kdy jindy. Pokud váháte, co letos nadělit pod stromeček, s česko-slovenskými Fusaklemi rozhodně nešlápnete vedle. Součástí speciální kolekce s Večerníčkem jsou dárkové tuby a tašky.

Fusakle jsou designové ponožky pro každodenní nošení, navrhované a vyráběné výhradně na Slovensku a v České republice. Za pět let fungování Fusakle zaměstnávají stovky lidí ve výrobě a mnoha dalším dávají práci v souvisejících oborech. Fusakle jsou pro všechny, kteří se chtějí bavit životem, mají chuť pomáhat druhým, a přitom zůstat sami sebou. Česko-slovenský originál od hlavy po Fusakle.

Kompletní sortiment Fusakle je v prodeji v e-shopu na https://www.fusakle.cz/

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Ponožky z pohádkové kolekce”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *