Rubriky

Prádlo potěší každou ženu

Není snad na světě žena, které by neudělalo radost krásné, dobře padnoucí prádlo. Právě takové najdete v obchodech a e-shopu značky TRIOLA a v obou případech můžete využít rady, jak se změřit, aby prádlo opravdu padlo, i kdybyste neměly možnost si ho vyzkoušet.

Značka TRIOLA umí ušít podprsenky do opravdu velkých velikostí tak, aby dobře sedly i ženám plnějších tvarů. Díky tomu se budete v prádle cítit pohodlně jako na obláčku. K modelům Luxury Gray a Royal Blue o Vánocích přibyly i modely z kolekce CHRISTMAS MAGIC v barvě nachové a v tónech ohnivého italského vína Lambrusco. Modely jsou sexy – pro krásné chvíle, ale také praktické pro celodenní nošení do práce a do školy i na vycházky. Pod kostýmkem i svetrem vám opticky zeštíhlí postavu a vylepší siluetu tím, že nadzvednou prsa do očekávané výšky, zafixují na středu, zformují jejich kulatý tvar a tím i svůdný dekolt.

Ke každému modelu podprsenky již tradičně navrhuje a šije česká značka několik fazon kalhotek. A tak si můžete vybrat ten konkrétní model, který vám nejlépe vyhovuje – oblíbené panty, svůdné brazilky a praktické a boky krotící kalhotky klasické. Podprsenky a kalhotky vybírejte podle své postavy, stylu a svého pocitu. Sledujte novinky a akce na www.triola.cz.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Prádlo potěší každou ženu”

Napsat komentář