Rubriky

Prádlo pro bohyně s plnými křivkami

Také ženy plných tvarů chtějí vypadat svůdně, sexy, hravě a nespoutaně. Chtějí prádlo krajkové a v zajímavých barevných tónech, ne jen černou a šedou. Právě v létě je správný čas na to pořídit si nový atraktivní kousek, ve kterém se i dámy se slovanskými křivkami budou cítit skvěle žensky, pohodlně a komfortně. Limitovaná kolekce Simple Pastel od Trioly takový zážitek nabízí. Modely z jemného úpletu, luxusní krajky i netradičního žakáru najdete v něžných pastelových barvách: rosé, pudrová, perlová, cappuccino a nugátová.

Dobrou zprávou je, že TRIOLA je synonymem funkčnosti a komfortu. Fazony podprsenek i kalhotek jsou u kolekce Simple Pastel umně navrženy pro ženy plných slovanských tvarů – pro bohyně s velkými prsy (s koši do K) a výraznými boky (do 95). A že je takových žen v naší populaci stále více a více. Modely zalichotí každé postavě, zpevní kontury, zkrotí boky a vyzdvihnou i velká prsa do ideální, očekávané výšky. Podprsenky mají flexi kostice, které se přizpůsobí tvaru a pohybu prsou, jsou opatřeny širšími ramínky a speciálně pro léto nízkým středem, který je vhodný do odhalených hlubokých výstřihů. U kalhotek si můžete vybrat různé fazóny – klasické, vyšší pasové či zadeček odhalující brazilky.

Podprsenka TRIOLA 29814

Pro velké velikosti! Bezešvá, tence vyztužená podprsenka s kosticemi a nízkým středem má obvod z luxusní krajky. Koše jsou hladké, ramínka zdobena krajkovou aplikací. Najdete v pudrové barvě ve vybraných velikostech košů od B do K.

Do setu vyberte: Kalhotky TRIOLA 31814 klasického střihu s krajkovou légou na zadním díle.

Podprsenka TRIOLA 26811

Tip pro menší velikosti! Krajková, tence vyztužená podprsenka balkónového střhu je vhodná do hlubokých a širokých výstřihů. Jemná prádlová krajka se nerýsuje pod tenkým oblečením. Najdete v barvě cappuccino ve vybraných velikostech košů od B do G.

Do setu vyberte: Kalhotky TRIOLA 31811 klasického střihu nebo kalhotky TRIOLA 34811 brazilky.

Podprsenka TRIOLA 27811

Tip pro velké velikosti! Podprsenka s vyztuženou spodní částí košů a jemnou elastickou krajkou v horní polovině. Je vhodná pro vyřešení lehké asymetrie prsou. Má skvělé flexi kostice a rozšířená pohodlná ramínka. Najdete v barvě cappuccino ve vybraných velikostech košů od D do K.

Do setu vyberte: Kalhotky TRIOLA 31811 klasického střihu nebo kalhotky TRIOLA 34811 brazilky.

Podprsenka TRIOLA 29811

Pro velké velikosti!  Bezešvá, tence vyztužená podprsenka s nízkým středem a s kosticemi je vhodná do letních hlubokých výstřihů. Koše jsou hladké, potažené lesklým úpletem, obvod je z luxusní krajky. Rozšířená ramínka se nezařezávají. Najdete v barvě cappuccino ve vybraných velikostech košů od B do K.

Do setu vyberte: Kalhotky TRIOLA 31811 klasického střihu nebo kalhotky TRIOLA 34811 brazilky.

Podprsenka TRIOLA 28812

Pro velké velikosti! Bezešvá a tence vyztužená podprsenka s vysokým středem a s kosticemi bezpečně unese a udrží v ideální výšce i velká prsa. Koše jsou potaženy luxusním žakárovým úpletem v nugátové barvě. Najdete ve vybraných velikostech košů od B do K.

Do setu vyberte: Kalhotky TRIOLA 31812 klasického střihu.

Podprsenka TRIOLA 28813

Pro velké velikosti! Hladká, tence vyztužená podprsenka s vysokým středem a s kosticemi perfektně zvládne svoji práci, pohodlně unese i velké poprsí a zafixuje jej v ideální výšce. Koše a ramínka jsou efektně potažené luxusním dvoubarevným (perlová a rosé) žakárem s květinovým motivem. Najdete v barvě perlové ve vybraných velikostech košů od B do K.

Do setu vyberte: Kalhotky TRIOLA 31813 klasického střihu.

Podprsenka TRIOLA 28003

Zmenšující efekt! Nevyztužená podprsenka s formujícím efektem a s flexi kosticemi. Opticky zmenší poprsí až o jednu velikost. Ramínka jsou komfortní, rozšířená a nezařezávají se. Najdete v barvě rosé ve vybraných velikostech košů od C do H.

Do setu vyberte: Kalhotky TRIOLA 32777 s vysokým pasem.

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Prádlo pro bohyně s plnými křivkami”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *