Rubriky

Průlomová inovace v profesionálním barvení vlasů

Značka Wella Professionals posouvá pomyslnou laťku v profesionálním barvení vlasů o notný kus výš díky uvedení vylepšené permanentní barvy KOLESTON PERFECT ME+TM. Jde o první a jedinou profesionální barvu na vlasy, která je vybavena průlomovými technologiemi Pure Balance TechnologyTM a ME+ TM. Tyto technologie dodávají syté a bohaté barevné výsledky s prokazatelně menším poškozením při opětovném barevní. Navíc patentované barvicí molekuly ME+TM snižují riziko vzniku alergie při barvení vlasů.

Pure Balance TechnologyTM je patentovaná technologie navržená tak, aby zamezovala tvorbě volných radikálů během působení barvy odstraněním nežádoucích nečistot, jako jsou například těžké kovy přítomné ve vlasech. Volné radikály ovlivňují tvorbu barev během působení a jsou hlavní příčinou poškození vlasů. Díky technologii Pure Balance TechnologyTM získáte čisté barevné výsledky s přirozenou hloubkou a leskem a výrazně nižším poškozením vlasů při opětovném barvení.

Technologie ME+TM nahrazuje extrémně alergické spouštěče PPD a PPD, což snižuje riziko až 60x pravděpodobnost vzniku nové alergie na barvu vlasů. Poprvé patentované v 19. století byly PPD/PTD po vice než 130 let hlavními přísadami permanentních barev. Nový KOLESTON PERFECT se to chystá změnit.

Pure Balance TechnologyTM a ME+TM jsou výsledkem 7letého výzkumu s více než 3000 testovaných receptur a získaly přes 20 patentů. Vznikla barva, která je výrazně rovnoměrnější, vyváženější a přesná od kořínků ke konečkům. Nabízí lepší vyrovnání tónu a kontrolu hloubky s krytím až 100 % šedin. Nový KOLESTON PERFECT má nedostižné portfolio přírodních, hnědých, červených a blond odstínů doplněné o speciální mixtóny.

Nový KOLESTON PERFECT nepředstavuje žádnou změnu v práci vlasových stylistů, protože má stejný míchací poměr, stejnou dobu působení a stejné krytí šedin. Přibylo dokonce snazší rozmíchávání, přesnější aplikace a zdokonalená vůně pro příjemnější práci kadeřníků, ale také pocit jejich zákazníků.

„Hladký, jemný, extrémně snadno se aplikuje a má dokonalou konzistenci. Takový je nový KOLESTON PERFECT. Nová vůně navíc vytváří pro klienta luxusní zážitek a všichni koloristé ocení perfektní barevné výsledky, rovnoměrné věrné probarvení od kořínků ke konečkům. Jedná se o významný krok v technologii barvení vlasů a významný krok kupředu pro všechny kadeřníky a stylisty i jejich klienty,“ shrnuje první dojmy Marek Syřiště, Colorist Leader, Studio Wella Praha.

Wella Tour 2019

Oficiálně byl nový Koleston Perfect, jeho benefity a fantastické výsledky, představen v rámci letošního Wella Tour 2019. Turné se uskutečnilo koncem ledna v šesti největších městech České a Slovenské republiky za účasti trenérů Studia Wella a dalších významných hostů. Atmosféru celé akce můžete nasát v přiloženém videu.

Wella Tour 2019

Posaďte se a užijte si #aftermovie z letošního Wella turné, protože to opravdu stálo za to! ❤️❤️❤️ #WellaTour2019 #AskForWella

Zveřejnil(a) Wella Professionals dne Úterý 5. března 2019

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Průlomová inovace v profesionálním barvení vlasů”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *